Продаж

Продаж прогулянкового судна

Прогулянкове судно – відмінний варіант для початку власного бізнесу в сфері розваг та туризму. Якщо купити прогулянкове судно, на ньому можна влаштовувати прогулянки та екскурсії. Крім того, можна придбати навіть спеціальне розважальне судно, обладнане для особливих заходів, таких як морські вечірки. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує придбати прогулянкові плавзасоби від виробника за вигідними цінами.

Продаж маломірного судна

Придбати маломірне судно можна для різних цілей. Відповідно до законодавства, до даної категорії відносяться моторні та вітрильні плавзасоби, довжина яких не перевищує 20 метрів, а потужність двигуна – не більше 75 кінських сил (маса не лімітована). Маломірні судна в Україні використовуються для прогулянок, приватного або промислового вилову риби, а також для службових цілей. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує плавзасоби власного виробництва за вигідними цінами.

Продаж човнів

Продаж човнів вкрай затребуваний серед любителів активного відпочинку. На щастя, наша країна багата річками та має вихід до моря. Тому у рибалок та цінителів прогулянок по водоймах є величезні можливості для заняття улюбленою справою. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює продаж човнів та катерів від виробника. Ми гарантуємо високу якість продукції, випущеної з наших конвеєрів.

Продаж катерів

Купити катер – значить, відкрити для себе нові види активного відпочинку. Після такої покупки вода перестане бути для вас перешкодою. На ринку представлено величезну різноманітність моторних суден, які підійдуть для будь-яких цілей: риболовлі, водних лиж, або просто прогулянки. Херсонське суднобудівельне підприємство – це продаж катерів в Україні з різними характеристиками для найрізноманітніших потреб.

Продаж в’юшок

Можливість покупки в’юшки слід розглянути всім власникам суден. Як правило, для зберігання суднового швартового та буксирного канату на маломірних суднах використовується спеціальний простір під пайолом на баку судна. Але цей спосіб зберігання канатів не завжди прийнятний, особливо, якщо мова йде про великі судна. Набагато кращим рішенням в такому випадку стануть суднові в’юшки. Це спеціальна конструкція у вигляді сталевого або алюмінієвого барабану, що призначається, в основному, для зберігання якірного, швартовного або буксирного канату.

Продаж гребних гвинтів

Гребний гвинт суднового двигуна є найважливішим елементом судна. Він забезпечує рух катеру або яхти, саме на нього передається крутний момент від двигуна. Однак, даний елемент рано чи пізно також вимагає заміни. Найбільш поширена причина – удар по дну, через що лопаті гнуться і ламаються. В такому випадку необхідно купити судновий гребний гвинт та встановити його замість пошкодженого.

Продаж рибальського судна

Якщо ви бажаєте зайнятися рибальським бізнесом, перше що вам потрібно – це купити рибальське судно. Судна такого типу – найкраще рішення для промислового вилову або відпочинку, якщо рибалка ваше хобі. Вони мають невеликі розміри, споживають небагато палива, але при цьому досить маневрені. Крім того, вони мають невелику ціну, що вкрай важливо як для початку власного бізнесу, так і для розширення вже наявного рибальського флоту. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює продаж рибальских суден власного виробництва за розумними цінами.

Продаж суднових двигунів

Купити судновий двигун необхідно, якщо старий з яких-небудь причин вийшов з ладу, або планується модернізація чи заміна силової установки. Суднова енергетична установка є ключовим елементом судна. Саме вона створює крутний момент та за допомогою валу передає його гребним гвинтам. Однак, мотори також мають свій ресурс, і після певного терміну експлуатації їх необхідно міняти.

Продаж суднових дизелів

Оголошення типу “куплю дизель судновий” зустрічаються регулярно. Більшість суден, що ходять по нашим річкам та морям, знаходяться в поважному віці. Багато з них були випущено ще за часів СРСР. А двигуни вимагають відповідного догляду, який є далеко не завжди. Тому заміна силового агрегату на судні може знадобитися в будь-який момент. Херсонське суднобудівельне підприємство – це ваша можливість купити суднові дизеля у дилера відомого європейського виробника.

Продажа суднових редукторів

Судновий редуктор є найважливішою частиною трансмісії стаціонарного дизельного двигуна. З його допомогою передається крутний момент від двигуна до рушія, а також знижуються обороти обертання гребного валу. Крім того, за допомогою пристроїв даного типу виконується і зміна напрямку руху (реверс). Тому, якщо судновий реверс редуктор несправний, експлуатація плавзасобу стає неможливою.
Продажа прогулочных катеров

Продаж прогулянкових катерів

Найчастіше прогулянкові катери купують люди, які живуть в приморських регіонах нашої країни. Наприклад, в Одесі. І дійсно, це дуже вигідний бізнес – влаштовувати прогулянки або екскурсії для туристів, які прибувають в теплу пору на курорти в великих кількостях.

Продаж трапів суднових

Суднові трапи призначені для комфортної висадки та посадки пасажирів і членів екіпажу на судно. Крім того, вони можуть використовуватися і для доступу в службові приміщення безпосередньо на судні. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує трапи-сходні і забортні трапи власного виробництва. Ми гарантуємо високу якість виробів.
Продажа судовых трапов
Продажа алюминиевой яхты

Продаж алюмінієвих яхт

Будь-хто, кому хоч раз доводилося керувати алюмінієвої яхтою, може підтвердити комфортабельність і практичність цього виду транспорту. Яхти зі сплаву з алюмінію, магнію та кремнію почали виробляти ще в середині 20-го століття. Сьогодні вони набирають все більшої популярності, витісняючи судна зі склопластику, сталі та інших матеріалів.

Продаж алімінієвих катамаранів

Наш досвід проектування яхт і катерів показує, що катамарани з алюмінію вибирають судновласники, які цінують власну безпеку та комфорт. Судна з алюмінію купують зі знанням справи для тривалого користування. Вони відрізняються практичним дизайном, високими показниками міцності та надійності, зручністю форми.
Продажа алюминиевых катамаранов