Човни

Продаж човнів вкрай затребуваний серед любителів активного відпочинку. На щастя, наша країна багата річками та має вихід до моря. Тому у рибалок та цінителів прогулянок по водоймах є величезні можливості для заняття улюбленою справою. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює продаж човнів та катерів від виробника. Ми гарантуємо високу якість продукції, випущеної з наших конвеєрів.

Що краще: купити човен, або катер в Україні?

У чому різниця між цими суднами? Моторним човном називається судно без кают з підвісним двигуном. Катери ж будуються або зі стаціонарним двигуном, або з підвісним, але мають каюту, або критий кокпіт.

Головна перевага човнів – їх ціна. Судна подібного типу коштують значно дешевше катерів. Тому, якщо вам потрібен бюджетний варіант, таке рішення буде ідеальним. Крім того, човен простіший в обслуговуванні, в порівнянні з катером зі стаціонарним двигуном. Підвісний мотор легко знімається, його можна обслужити навіть своїми руками, не звертаючись до майстерень.

Що стосується катерів і яхт, то це більш дорога категорія суден. Але, при цьому, і переваги їх у порівнянні з човнами очевидні.

  • Потужність. Як правило, такі судна значно потужніше в порівнянні зі звичайною човном.
  • Стійкість. Хороший катер складніше перевернути, ніж звичайний човен. Особливо актуально для людей, які виходять в море.
  • Комфорт. Каюта або кокпіт на катері забезпечать надійний захист від поганих погодних умов.

Безумовно, катер з технічної точки зору виглядає прекрасним варіантом, але коштує він дорого. Якщо у вас обмежений бюджет, і ви плануєте ходити переважно по річках і озерах – краще зупинитися на звичайній моторці. Зверніть увагу: краще купувати саме нове судно. Продаж нових човнів обходиться не набагато дорожче, але у випадку з плавзасобом, який тільки зійшов з конвеєра, ви можете бути впевнені в технічній справності, надійності та безпеці.

Херсонське суднобудівельне підприємство – судна високої якості

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам човни, катери, яхти власного виробництва.

На сайті підприємства ви знайдете судна різного типу, з найрізноманітнішими характеристиками. Пропонуємо як недорогі човни, так і судна середньої та елітної категорії. Вся продукція випускається на власних виробничих потужностях, у нас ви купуєте плавзасіб з підприємства, без переплати. Здійснюємо доставку по всій Україні. Неважливо, чи живете ви в Києві, в Одесі чи в Сумах, ми виготовимо і доставимо ваше замовлення.