Ремонт катерів

Ремонт катерів є вкрай затребуваною послугою. За останні роки кількість таких плавзасобів в територіальних водах України серйозно збільшилася. Причому, в на воді як старі, радянські моделі, так і відносно нові. Однак проблем з експлуатацією суден предостатньо. Виходять з ладу двигуни, гребні гвинти, пошкоджується обшивка корпусу, ламаються генератори тощо. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує ремонт човнів і катерів високої якості. Ми гарантуємо ідеальний результат.

Ремонт катеров

Що включає в себе обслуговування катерів?

Технічне обслуговування катерів – це комплексна робота, що вимагає індивідуального підходу. На суднах встановлюються двигуни та обладнання від різних виробників, для виробництва їх корпусів використовуються різні матеріали. Наприклад, методи відновлення алюмінієвого катеру відрізняються від склопластикового, дерев’яного або сталевого.

Херсонське суднобудівельне підприємство виконує відновлення суден будь-якого типу. Ми виконуємо як капітальний ремонт плавзасобів, так і усунення окремих несправностей. Ми здійснюємо наступні роботи:

  • Відновлення корпусу, усунення пробоїн і вм’ятин;
  • Усунення несправностей підвісних і стаціонарних двигунів;
  • Ремонт гвинторульового комплексу;
  • Ремонт електрообладнання;
  • Заміна або відновлення палубного покриття;
  • Нанесення лакофарбового покриття.

Крім того, наші фахівці здійснюють роботи з ремонту салону. Зокрема, пропонуємо заміну сидінь, ремонт меблів, кріплень, хімчистку чохлів та багато іншого.

Херсонське суднобудівельне підприємство – висока якість ремонту та вигідні ціни

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує якісне обслуговування яхт та катерів. Фахівці ХСП мають великий досвід виробництва та ремонту суден різного типу. На нашому підприємстві в наявності все необхідне обладнання для усунення будь-яких несправностей. ХСП надає гарантію на всі види ремонтних робіт.

Херсонське суднобудівельне підприємство – це ремонт катерів за вигідними цінами. На нашому підприємстві виробляється ряд комплектуючих для обслуговування суден. Також ми співпрацюємо з провідними виробниками яхт безпосередньо. Відсутність посередників дозволяє нам запропонувати конкурентну вартість послуг. Ми полагодимо ваш катер та відправимо його в будь-який регіон України, а оплатити роботу ви можете будь-яким зручним для себе способом.