Виготовлення суднових систем

Виготовлення суднових систем – робота, яка потрібна для кожного судна. Трубопроводи відіграють найважливішу роль на плавзасобах. Саме з їх допомогою здійснюється подача палива, відведення вихлопних газів, подача охолоджувальної рідини для двигунів. З часом трубопроводи і суднова арматура стають непридатними, і потребують заміни. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує будівництво суднових систем швидко та вигідно.

Комплектующие - судовые системы

Що включає в себе виробництво суднових систем від ХСП

Роботи з виготовлення суднових трубопроводів на ХСП – це поетапний процес. Спочатку наші професіонали розроблять проект, в якому будуть передбачені всі особливості роботи. Ми підготуємо документацію для суднових систем для вашого судна, також виконаємо виготовлення і монтаж систем за вашою документацією.

Роботи з виготовлення суднових систем включають в себе наступні етапи:

  • Підбір труб та запірної арматури з необхідних матеріалів для тих чи інших систем;
  • виготовлення, монтаж ділянок, складання і зварювання, монтаж елементів системи;
  • встановлення кріплень і прокладок, підвісів;
  • якщо трубопровід оцинковується – демонтаж для оцинковки та монтаж після оцинкування;
  • підсумкові випробування;
  • здача замовнику та представнику класифікаційного товариства.

 

Крім того, Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює монтаж суднових систем трубопроводів для суден різного типу. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг.

Чому варто довірити роботи ХСП?

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює виробництво суднових систем для будь-яких суден. Для наших професіоналів не має значення, якого типу плавзасіб потребує систем трубопроводів. Ми виконуємо роботи для пасажирських катерів та яхт, риболовних фелюг і сейнерів, самохідних барж, портових буксирів, сухо вантажників та інших суден.

Херсонське суднобудівельне підприємство використовує в роботі труби і запірну арматуру від найкращих виробників України та Європи. Наші фахівці використовують виключно сертифіковану продукцію, що відповідає всім вимогам якості та безпеки. Тому довірившись нам, ви можете не сумніватися в тому, що оновлені трубопровідні системи на вашому судні будуть експлуатуватися максимально довго.

Звернувшись за судновими трубопроводами на Херсонське суднобудівельне підприємство, ви заощадите купу часу. Досвідчені інженери підготують проект в найкоротші терміни. У нас вже є все необхідне для виготовлення трубопроводів. ХСП – це максимально швидка робота без втрати якості.