Встановлення суднового двигуна

Монтаж суднового двигуна може знадобитися в декількох випадках. В першу чергу, при будівництві, а також ремонті судна, коли запланована заміна дизеля. Особливо актуальний цей вид робіт для суден, що побудовані ще за радянських часів, або в 90-х роках, адже ресурс силових агрегатів у них вже закінчується. Також монтаж суднового двигуна потрібен після ремонту двигуна і стендових випробувань. Усунення несправностей дизелю часто вимагає його демонтажу і повного розбирання. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює монтаж суднових двигунів, а також пропонує послуги ремонту та конвертації дизелів.

Як виконується монтаж двигуна на судно від фахівців ХСП?

У більшості випадків монтаж двигуна судна здійснюється цілком, в зібраному вигляді. Технічна оснащеність Херсонського суднобудівельного підприємства дозволяє встановити силовий агрегат безпосередньо в машинне відділення судна. Центрування дизеля здійснюється відповідно до положення валопроводу. Якщо валопровід ще не встановлено, монтаж виконується оптичним методом.

Дизель встановлюється на клини або амортизатори. Після завершення центрування, в фундаменті роблять отвори для фіксації. Закріплюється суднові двигун або за допомогою прізонних болтів, або з використанням спеціальних з’єднань, виготовлених із застосуванням полімерних матеріалів.

Після того як дизель фіксується, виконується перевірка міцності кріплень. Потім здійснюється підключення дизелю до основних систем. Приєднується трубопровід подачі палива, стикується валопровід і т.д.

Херсонське суднобудівельне підприємство – монтаж дизелів на будь-які плавзасоби

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює монтаж суднових дизелів на плавзасоби різного типу. Ми виконуємо роботи для пасажирських, вантажних, риболовецьких суден. Наші професіонали мають величезний досвід монтажу силових установок різного типу, тому ми готові провести монтаж і центрування двигунів від різних виробників. ХСП гарантує якість роботи. Ми здійснюємо контроль над надійністю монтажу на кожному етапі. Довірившись нам, ви отримаєте послуги за вигідною ціною. Крім того, наші професіонали здійснюють ремонт суднових дизелів.