Модернізація буксирів

Модернізація буксирів, головним чином, необхідна для старих суден ще радянського виробництва. Саме вони складають левову частку портового і річкового флоту для буксирування барж. З роками будь-який плавзасіб старіє і потребує суттєвого оновлення та якісного ремонту. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам послуги переобладнання буксирів як з метою поновлення, так і для переробки в інші судна.

Модернизация буксиров

ХСП – вигідні ціни на переобладнання буксирів

Херсонське суднобудівельне підприємство готове оновити буксир будь-якого типу. Наші фахівці пропонують послуги за прийнятною вартістю. Ми виробляємо більшість деталей для суден подібного роду на власних потужностях. Крім того, ХСП безпосередньо працює з більшістю провідних виробників обладнання. Відсутність посередників дозволяє нам запропонувати кращі ціни на переобладнання буксирів.

Крім того, Херсонське суднобудівельне підприємство – це відмінна якість ремонту. Ми стежимо за тим, щоб деталі, які виробляються на нашому підприємстві, були надійними і функціональними. ХСП надає гарантію на всі види ремонту буксирів, незалежно від ступеня складності. Довіривши переобладнання суден нашим професіоналам, ви отримаєте приголомшливий результат.

Як фахівці переобладнують буксири

Професіонали Херсонського суднобудівельного підприємства здійснюють переобладнання буксирів в максимально швидкі терміни. Фахівці ХСП виконують повний спектр робіт, необхідних для відновлення або переобладнання судна, включаючи наступні завдання:

  • Дефектація і визначення всіх основних несправностей;
  • Ремонт корпусу судна, усунення вм’ятин, пробоїн, корозійних ділянок;
  • Оновлення суднових дизелів, поточний ремонт і заміна двигунів;
  • Монтаж нових систем навігації та засобів зв’язку;
  • Ремонт і виготовлення суднових систем;
  • Ремонт суднового устаткування, пристроїв, механізмів і т.п.

Крім того, буксири можуть бути переобладнані і в судна іншого типу. Наприклад, судно такого роду можна переробити в невелику риболовецьку фелюгу або бот. Також портові буксири переобладнують в маленькі пасажирські катери, які використовуються, як правило, для службових цілей або прогулянок. Херсонське суднобудівельне підприємство готове виконати модернізацію будь-якого буксиру за адекватні гроші.