Суднові двигуни

Купити судновий двигун необхідно, якщо старий з яких-небудь причин вийшов з ладу, або планується модернізація чи заміна силової установки. Суднова енергетична установка є ключовим елементом судна. Саме вона створює крутний момент та за допомогою валу передає його гребним гвинтам. Однак, мотори також мають свій ресурс, і після певного терміну експлуатації їх необхідно міняти. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує двигуни для суден за вигідними цінами.

Каталог суднових двигунів допоможе знайти потрібний варіант

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує широкий вибір моторів для різних потреб. На плавзасобах, як правило, використовують дизельні двигуни.
Ви можете придбати як новий двигун, так і капітально відремонтований двигун відомого виробника, що був у вжитку. Також існує можливість конвертації берегового (автомобільного, тракторного) двигуна в судновий.
Продаж дизельних двигунів – це не просто продаж агрегату з каталогу виробника. Це також розрахунок і підбір необхідної для вашого судна потужності двигуна, а також можливість заощадити в подальшому на паливі та обслуговуванні, якщо мова йде про заміну морально застарілого двигуна на більш сучасний економічний варіант.

Херсонське суднобудівельне підприємство: двигуни високої якості

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам мотори від провідних світових компаній як нові, так і вживані. Моделі суднових двигунів, які ви можете придбати в ХСП, відповідають всім вимогам безпеки. Ми реалізуємо тільки надійну продукцію, якість якої підтверджено відповідними сертифікатами.
Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує двигуни з різними характеристиками, для різних типів суден. Звернувшись до нас, ви можете підібрати оптимальне рішення для будь-якого плавзасобу, поліпшивши його характеристики. На всі товари, придбані в ХСП, надається гарантія. Наші фахівці допоможуть вирішити будь-яку проблему.
Купівля двигуна у ХСП – це не тільки висока якість суднових двигунів, але і вигідні ціни на будь-яку продукцію. Крім того, наші фахівці готові встановити придбану силову установку на ваше судно.