Встановлення підрулюючого пристрою

Монтаж підрулюючих пристроїв здійснюється як на великих суднах, так і на катерах та на яхтах. Вони необхідні для того, щоб поліпшити керованість плавзасобу. Особливо це важливо, якщо судну доводиться здійснювати маневри в невеликому просторі (наприклад, для швартування в порту або марині). Підрулюючий пристрій яхти дозволяє значно полегшити процес управління, що особливо важливе, якщо ви – новачок і не маєте достатньо досвіду в мореплавстві. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує монтаж підрулюючих пристроїв для катерів і яхт будь-якого типу.

Установка подруливающих устройств

Який пристрій встановити на катер?

Існує кілька видів підрулюючих пристроїв судна і ознак їх класифікації. Наприклад, за місцем установки вони діляться на кормові і носові. Що стосується принципу підрулення, виділяють три основних типи пристроїв:

  • навісні;
  • тунельні;
  • насосні.

Перший тип являє собою гвинт, який фіксується в спеціальному кронштейні. Поворот гвинту відбувається разом з кріпильним елементом. Однак саме через кронштейн навісні підрулюючі пристрої неефективні на суднах високої потужності. Як правило, їх ставлять на невеликі катери. Ціна їх найнижча.

Тунельні підрулюючі пристрої отримали назву через тунель, який облаштовується в носовій частині судна нижче ватерлінії. У тунелі встановлюється гвинт, в якому можна змінити напрямок упору. У деяких випадках гвинт встановлюють у вертикальному тунелі, і розводять його на два борти.

Насосний тип також потребує створення тунелю в носовій частині, але всередині нього розташований не гвинт, а насос. Він необхідний для перекачування рідини до того борту, в сторону якого необхідно підрулення.

Херсонське суднобудівельне підприємство встановить підрулюючий пристрій на будь-які судна

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства готові встановити підрулюючий пристрій на будь-яке судно. Наші професіонали допоможуть вам підібрати оптимальний варіант як для невеликого катеру, так і для великої прогулянкової яхти. Встановлення підрулюючих пристроїв здійснюється з урахуванням всіх вимог безпеки. Ми гарантуємо високу якість робіт.

ХСП пропонує монтаж підрулюючих пристроїв за вигідними цінами. Довірившись нашим професіоналам, ви значно полегшите управління вашої яхтою і мінімізуєте ризики пошкодження судна.