Ремонт маломірного судна

Ремонт маломірних суден – одна з багатьох спеціалізацій Херсонського суднобудівельного підприємства. І дійсно, такі послуги нашим фахівцям доводиться надавати досить часто. Вік плавзасобів, неякісне технічне обслуговування, заводський брак, погана підготовка команди і судноводіїв маломірного судна призводять до найрізноманітніших пошкоджень. До нас звертаються з несправностями двигуна, корозією або пробоїнами в корпусі, поломками гвинторульового комплексу тощо. Херсонське суднобудівельне підприємство – це ремонт маломірних суден за найдоступнішими цінами, незалежно від складності поломки.

Ремонт маломерного судна

Ремонт та обслуговування маломірного судна від ХСП

Відразу ж після доставки плавзасобу в док, фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства проводять діагностику судна. Виявляються несправності, їх причини, а також інші проблеми, які можуть привести до відмов в найближчому майбутньому. Фахівці ХСП готові усунути будь-яку несправність на вашому судні. Ми пропонуємо наступні послуги:

  • Очищення корпусу від водоростей та мушлів, піскоструминне очищення поверхні судна;
  • Усунення корозійних ділянок, пробоїн, тріщин, вм’ятин на корпусі;
  • Ремонт та заміна суднових дизелів;
  • Усунення несправностей гвинторульового комплексу;
  • Технічне обслуговування електрообладнання та навігаційних систем;
  • Ремонт трубопровідних систем судна;
  • Ремонт ізоляції, обшивки, меблів та тентових накриттів;
  • Малярні роботи тощо.

Після завершення ремонтних робіт фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства проводять тестування і налагодження суднових систем. Плавзасіб передається власнику відразу після закінчення всіх випробувань. Спостереження за виконанням робіт ви можете виконувати самостійно, або через свого представника протягом усього ремонту.

Наші послуги – гарантія довгих років безвідмовної роботи судна

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує сервісне обслуговування маломірних суден будь-якого типу. Ми готові відремонтувати як невеликий катер, так і 45-метрову баржу, як сталевий рибальський бот, так і дерев’яну яхту люкс-класу. Усуваємо несправності як на пасажирських, так і на рибальських або вантажних маломірних суднах. ХСП надає гарантію на всі види ремонтних робіт.

Херсонське суднобудівельне підприємство – це не тільки висока якість обслуговування, але й вигідні ціни. Ми отримуємо необхідні деталі безпосередньо від виробників, багато елементів наші фахівці виготовляють безпосередньо в цехах ХСП. Завдяки відсутності посередників, ми пропонуємо послуги з мінімальною націнкою. Довіртеся професіоналам ХСП і отримаєте якісний ремонт за розумною ціною.