Монтаж

Монтаж мачт судовых

Монтаж суднових щогл

Монтаж суднових щогл потрібен в разі будівництва нового судна, в процесі ремонту, а також у разі їх пошкодження або падіння. Щогли – це найважливіша частина будь-якого судна. Вона використовується для підйому вітрил (для вітрильних плавзасобів), для несення ходових і стояночних вогнів, для закріплення вантажних стріл, монтажу засобів зв’язку і сигналізації, підняття прапорів і т. інш. Як правило, падіння щогл відбувається або через закінчення терміну служби, через що кріплення стають непридатними, або через сильний вітер, удар об конструкції мостів тощо.

Встановлення підрулюючого пристрою

Монтаж підрулюючих пристроїв здійснюється як на великих суднах, так і на катерах та на яхтах. Вони необхідні для того, щоб поліпшити керованість плавзасобу. Особливо це важливо, якщо судну доводиться здійснювати маневри в невеликому просторі (наприклад, для швартування в порту або марині). Підрулюючий пристрій яхти дозволяє значно полегшити процес управління, що особливо важливе, якщо ви – новачок і не маєте достатньо досвіду в мореплавстві.

Установка подруливающих устройств
Монтаж систем гидравлики

Монтаж систем гідравліки

Встановлення систем гідравліки потрібне на прогулянкових катерах, яхтах, рибальських суднах, буксирах. Саме завдяки елементам з цієї системи здійснюється пересування судна. Гідравліка вимагає якісного технічного обслуговування, в іншому випадку вона швидко зношується. Головні причини поломок систем – засмічення фільтрів, протікання масла, відсутність контролю над наявністю рідини в бачку і т.д.

Монтаж суднового двигуна

Монтаж суднового двигуна може знадобитися в декількох випадках. В першу чергу, при будівництві, а також ремонті судна, коли запланована заміна дизеля. Особливо актуальний цей вид робіт для суден, що побудовані ще за радянських часів, або в 90-х роках, адже ресурс силових агрегатів у них вже закінчується. Також монтаж суднового двигуна потрібен після ремонту двигуна і стендових випробувань. Усунення несправностей дизелю часто вимагає його демонтажу і повного розбирання.

Установка судового двигателя
Монтаж судовых систем

Монтаж суднових систем

Встановлення суднових систем необхідне як на пасажирських, так і на вантажних суднах. Особливо актуально це для старих плавзасобів, які відновлюють після тривалого простою. Як правило, на таких суднах всі основні системи стають непридатними, через що неохідна їх повна заміна. Більш того, часто потрібне встановлення або заміна суднових навігаційних систем, які виходять з ладу або просто стають застарілими.