Добудова катерів

Добудова катерів є вельми затребуваною послугою. Нерідкими є випадки, коли клієнти починали будівництво, але були змушені достроково його призупинити з різних причин та забрати недобудоване судно. Це може бути нестача грошових коштів в певний момент, можливості підприємств-виробників корпусних конструкцій, які часто не виконують повнокомплектне будівництво суден, погана якість робіт, або будь-які інші проблеми. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам послуги добудови катерів на будь-якій стадії готовності. Наші професіонали добудують все, що не встигли наші колеги.

Достройка катера

Що включає в себе добудова катерів від ХСП?

Як правило, на Херсонське суднобудівельне підприємство надходять катери, у яких готовий тільки корпус. У рідкісних випадках ступінь готовності вище. В більшості випадків добудова здійснюється за тим самим затвердженим проектом, за яким починалося будівництво. Проте внесення змін в проект на даному етапі можливе, якщо цього бажає замовник і ці зміни не суперечать правилам Класифікаційного товариства.

Фахівці ХСП в рамках добудови катерів готові надати наступні послуги:

  • Встановлення суднового дизеля, виготовлення і монтаж систем газовихлопу, паливної, охолодження та інш.;
  • Проектування, розрахунок і монтаж гвинторульового комплексу;
  • Оснащення судна сучасними засобами зв’язку та навігації;
  • Облаштування кокпіту судноводія з пультом керування;
  • Проведення робіт в каютах судна, якщо катер обладнаний каютами. Встановлення комфортабельних сидінь, системи кондиціонування, інших необхідних пристроїв;
  • Малярні роботи і т.д.

Коли добудова катера завершується, судно прямує на ходові випробування. В рамках випробувань фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства виконують налагодження всіх систем катеру, перевіряють роботу основних вузлів, усувають дрібні недоліки. Після наших робіт ви отримаєте повністю готове до експлуатації судно, з ідеальним виконанням проекту і з урахуванням усіх побажань.

ХСП – виключно висока якість

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює добудову катерів будь-якого призначення. Ми завершимо будівництво спортивного, прогулянкового або рибальського судна. Наші професіонали спеціалізуються на будівництві суден подібного роду, і мають необхідний досвід в даній сфері. ХСП надає гарантію на будь-які роботи. Ми здійснюємо контроль якості на кожному етапі добудови. Довірившись нам, ви отримаєте ідеальний результат. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує вигідні ціни на будь-які роботи.