Ремонт човнів

Ремонту найчастіше потрібують відносно старі судна, які були зроблені ще в СРСР. Будь-який плавзасіб має свій термін експлуатації, і, по його закінченню, потребує капітального ремонту. Нерідко на відновлення потрапляють човни, які довгий час лежали на відкритому повітрі або навіть під водою та просто прогнили. Також ремонт і обслуговування човнів може знадобитися і в разі пошкоджень в ході використання. Наприклад, пошкодження корпусу при ударі об камінь або корч на дні. ХСП – це відновлення будь-яких плавзасобів за розумними цінами

Ремонт лодки

Ціна ремонту човна залежить від складності

Вартість відновлення човнів відрізняється, в залежності від того, який саме сервіс потрібен. Перед проведенням робіт проводиться діагностика, щоб визначити ступінь пошкоджень плавзасобу. Наприклад, в разі пошкодження корпусу на металевому човні, можуть бути використані наступні методи відновлення:

  • Зварювання. Використовується при серйозних пошкодженнях корпусу. На місце пробоїни наварюється металева латка. Якщо потрібне відновлення алюмінієвого човна, використовувати можна тільки аргонне зварювання.
  • Пайка. Невеликі пробоїни на корпусі просто запаюються. Фахівці попередньо вирівнюють пошкоджене місце, після чого заливають розігрітим припоєм.
  • Вирівнювання. Вм’ятини на корпусі вирівнюються за допомогою ударів киянкою. Якщо виявляються тріщини, їх запаюють.

Кожен метод має свої особливості і рівень складності, тому відрізняється і вартість. Заварювання великої пробоїни обійдеться дорожче, ніж запаювання мікротріщини.

Ключовим фактором для розрахунку ціни є складність відновлювальних робіт та кількість необхідних деталей для заміни. Наприклад, рихтування гребного гвинта обійдеться дешевше, ніж наварювання нової лопаті.

Херсонське суднобудівельне підприємство – ремонт будь-якої складності

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує швидке та якісне технічне обслуговування човнів. Довірившись нам, ви отримаєте всі необхідні послуги з гарантією якості. Наша фірма має все необхідне для відновлення плавзасобів навіть з самими серйозними пошкодженнями. Ми обслуговуємо судна від будь-яких виробників, з будь-якого матеріалу. Херсонське суднобудівельне підприємство – це виключно вигідні ціни на технічне обслуговування човнів.