Переобладнання маломірних суден

Переобладнання маломірних суден дозволяє надати друге життя плавзасобам, які давно не використовувалися. Крім того, такі роботи потрібні і суднам, які навпаки, працювали дуже довго, постійно, але не отримували повноцінного ремонту. Згодом судновласники стикаються із застарілим обладнанням, корозією корпусу і трубопровідних систем, застарілими, “ненажерливими” двигунами. А також, за допомогою переобладнання, економний судновласник може отримати своє бажане рибальське судно з прогулянкового, прогулянкове з буксиру, крейсерську яхту з рибальської фелюги і т.п. за прийнятні кошти. Все це і називається – модернізація маломірних суден від Херсонського суднобудівельного підприємства.

Переоборудование маломерных судов

Переобладнання маломірних суден від ХСП: висока якість і вигідні ціни

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює переобладнання маломірних суден високої якості. Наші професіонали мають величезний досвід роботи з катерами і яхтами, незалежно від віку суден та інших показників. Наявність необхідного обладнання, а також комплектуючі від перевірених виробників дозволяють нам гарантувати якість. Звернувшись до нас, ви отримаєте сучасне судно, що відповідає всім вимогам продуктивності та безпеки.

Крім того, Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує вигідні ціни на наші роботи. Для модернізації використовуються матеріали та обладнання, які випускаються на виробничих потужностях ХСП. Також наша фірма отримує деталі від провідних світових виробників без посередників. Завдяки цьому ми максимально знижуємо націнку. Крім того, для постійних клієнтів передбачені спеціальні пропозиції.

Які роботи проводяться в рамках модернізації

Модернізація маломірних суден – це комплексна робота, яка потребує вирішення великої кількості завдань. Найважливішу роль тут відіграє дефектація. Необхідно виявити всі основні проблеми, і, вже спираючись на них, планувати подальший ремонт. Професіонали ХСП вивчать поточний стан судна, виявлять недоліки і підготують проект ремонту з урахуванням всіх пошкоджень.

В рамках модернізації, ми виконуємо наступні роботи:

  • Відновлення корпусу судна, заміна ділянок корозії, усунення тріщин і пробоїн;
  • Модернізація суднового дизеля або його заміна на більш нову модель;
  • Ремонт і заміна гвинторульового комплексу судна;
  • Встановлення сучасних комплексів зв’язку і навігації;
  • Виготовлення та монтаж трубопровідних систем;
  • Ремонт і обробка житлових приміщень і рубки, виготовлення меблів і т.д.

Крім того, можливе переобладнання маломірного судна в плавзасіб іншого типу. Наприклад, в рибачок або невелику баржу.