Маломірні судна

Придбати маломірне судно можна для різних цілей. Відповідно до законодавства, до даної категорії відносяться моторні та вітрильні плавзасоби, довжина яких не перевищує 20 метрів, а потужність двигуна – не більше 75 кінських сил (маса не лімітована). Маломірні судна в Україні використовуються для прогулянок, приватного або промислового вилову риби, а також для службових цілей. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує плавзасоби власного виробництва за вигідними цінами.

Що відноситься до маломірних суднен

Дана категорія плавзасобів досить велика. До неї відносять невеликі судна, які клієнти купують для особистого використання. Розглянемо більш докладно, що вважається маломірним судном.

  • Моторний човен. Плавзасіб, що обладнаний підвісним мотором
  • Катер. Судно до 10 метрів в довжину, оснащений стаціонарним двигуном (до 75 к.с. або 55 кВт) або ж з підвісним мотором, але обладнаний каютою або кокпітом.
  • Моторна яхта. Плавзасіб 10-20 метрів в довжину, має стаціонарний двигун та каюти, що обладнані всім необхідним для життя на борту.
  • Вітрильна яхта. Судно, що пересувається за допомогою вітрила.
  • Парусно-моторна яхта – гібридний плавзасіб, здатний переміщатися як за допомогою вітрила, так і стаціонарного двигуна.

Крім того, маломірними вважаються несамохідні плавзасоби, якщо їх місткість не перевищує 80 тонн. Що стосується прогулянкових суден, то вони можуть бути віднесені до даної категорії, якщо їх пасажиромісткість не перевищує 12 осіб.

Кращі маломірні судна від ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює продаж маломірних суден різних типів. В нашій компанії ви можете замовити будь-який плавзасіб: від недорогої моторного човна, до яхти елітної категорії. Будівництво маломірного судна здійснюється у відповідності з усіма стандартами і традиціями суднобудування, що діють в Україні та в світі.
На нашому сайті ви можете побачити фото плавзасобів, а також замовити нове маломірне судно, з конвеєра. Виготовляємо продукцію як за типовими проектами, так і за індивідуальними, з урахуванням всіх побажань клієнта. Доставка виготовлених плавзасобів здійснюється в будь-яке місто України. Херсонське суднобудівельне підприємство гарантує високу якість човнів, катерів і яхт власного виробництва.