Будівництво катамаранів з алюмінію

Будівництво катамаранів з алюмінію – це прекрасне рішення як для морського, так і для річкового судноплавства. Судна подібного роду відрізняються мінімальною масою і відмінною швидкістю. Крім того, такі плавзасоби чудово підходять для моря через хорошу остійність і керованість. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує будівництво алюмінієвих катамаранів будь-якого типу і будь-яких розмірів. Ми гарантуємо високу якість.

Постройка алюминиевого катамарана

Виробництво алюмінієвих катамаранів від ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство виконує виготовлення катамаранів різних типів і для різних завдань. У нашій компанії ви можете замовити катамарани для подальшого використання як:

  • Прогулянкове судно;
  • Робоче судно для обслуговування рибних ферм і господарств, морських вітрогенераторів, тощо;
  • Водолазне судно для доставки дайверів і аквалангістів;
  • Науково-дослідної діяльності, обстеження дна акваторій і вимірювальних робіт;
  • Судно-постачання та ін.

Залежно від призначення катамарану на ньому може бути встановлено різне обладнання – починаючи від вантажопідйомного обладнання, барокамер, пристроїв перевезення і зберігання корму, мальку і закінчуючи дорогими вимірювальними комплексами і керованими дистанційно підводними апаратами. Додатково Херсонське суднобудівельне підприємство може встановити будь-яке необхідне обладнання під потреби замовника.

Головна особливість катамарану, в порівнянні зі звичайними яхтами і катерами, полягає в наявності двох корпусів. Це забезпечує кращу керованість, швидкість і можливість розмістити на великий палубі, яка з’єднує між собою ці корпуси (поплавки) додаткове обладнання або розвинену надбудову. Всі ці переваги роблять очевидним вибір судна катамаранного типу перед однокорпусним судном.

Чому слід замовити катамаран в ХСП?

Херсонське суднобудівельне підприємство використовує для будівництва катамаранів морський алюміній високої якості. Сучасні сплави досить легкі і функціональні, з них можна виготовити судно для будь-яких цілей. ХСП закуповує алюміній у перевірених виробників, а збірка корпусів здійснюється на власних потужностях. Ми контролюємо якість будівництва на всіх етапах.

Херсонське суднобудівельне підприємство має величезний досвід будівництва катамаранів. Ми використовуємо комплектуючі власного виробництва, або ж отримуємо їх від кращих світових виробників. Звернувшись до нас, ви отримаєте кращі катамарани за вигідними цінами.