Будівництво рибного флоту

Херсонське суднобудівельне підприємство – це будівництво рибного флоту для вилову риби майже в будь-яких обсягах. Наші фахівці здійснюють будівництво суден будь-якого типу, призначених для самих різних цілей. Зокрема, в нашій компанії ви можете замовити як невеликі рибальські боти або фелюги, так і великі траулери і сейнери. Херсонське суднобудівельне підприємство виконає будівництво суден за привабливими цінами.

Постройка рыбный флот

Як здійснюється будівництво рибного флоту

При виготовленні суден, Херсонське суднобудівельне підприємство поєднує традиції суднобудування та сучасні технології. Тому продукція нашої компанії відрізняється надійністю, практичністю та функціональністю.

Роботи починаються з розробки проектної документації. Наші фахівці готують необхідні креслення та враховують всі побажання клієнта. Крім того, ми готові реалізувати і ваш проект. Інженери ХСП проаналізують його на предмет недоліків, і в разі їх виявлення, обов’язково узгодять поправки і внесуть зміни.

Будівництво риболовних суден включає наступні етапи:

  • Збирання корпусу судна. Корпус будується з суднової сталі, з використанням зварних з’єднань;
  • Встановлення суднових дизелів, монтаж суднових систем;
  • Монтаж гвинторульового комплексу;
  • Оздоблення капітанською рубки, кают для екіпажу, камбузу, трюмів для зберігання вилову;
  • Обладнання судна сучасними системами управління, навігації та зв’язку;
  • Встановлення спеціального обладнання для вилову риби і т.п.

Завершується будівництво малярськими роботами і випробуванням судна та його систем і пристроїв. В ході тестування перевіряється робота всіх систем і проводиться їх налагодження.

Херсонське суднобудівельне підприємство – гарантія якості

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво суден для вилову риби, які відповідають усім вимогам замовника. Завдяки величезному досвіду, накопиченому нашими фахівцями, ми можемо гарантувати якість. Наші професіонали зроблять все можливе для того, щоб ви отримали надійні і довговічні судна для вашого флоту.

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує плавзасоби за конкурентними цінами. Звернувшись до нас, ви не будете переплачувати величезні гроші через націнки посередників. ХСП – це виробник риболовних суден, тому у нас ви купите судно з максимальною вигодою.