Ізоляція суднових газоходів

Ізоляція суднових газоходів – це найважливіше завдання для забезпечення безпеки команди на судні. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує ізоляцію газоходів за вигідними цінами. Довірившись нашим професіоналам, ви отримаєте надійно ізольований газохід, що захистіть машинне відділення від додаткових теплоприпливів і шуму.

Изоляция судовых газоходов

Навіщо потрібна суднова ізоляція газоходу головного двигуна?

Для запобігання опіків і загоряння легкозаймистих предметів, що знаходяться поблизу ізольованих об’єктів, зовнішні поверхні головних і допоміжних механізмів, а також газоходів ізолюють.

Всі об’єкти з температурою теплоносія вище +60 С мають бути теплоізольовані.

Під ізоляцією суднового газоходу мають на увазі монтаж спеціальних матеріалів, які мають низьку теплопровідність. Завдяки цьому, експлуатація суднових двигунів і механізмів машинного відділення стає безпечною і комфортною.

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства для цих цілей використовують різні матеріали – мінеральну і базальтова вату, прошивні мати і смуги з базальтового волокна, вогневі системи, здатні витримувати високі температури до +800 С та інші сучасні і традиційні матеріали. Це дозволяє індивідуально підібрати найбільш економічно вигідне і технологічно правильне рішення в кожному конкретному випадку.

Професіонали ХСП використовують сертифіковані ізоляційні матеріали від перевірених виробників. Довірившись нам, ви можете бути впевнені в відмінній якості суднової ізоляції та безпеці експлуатації судна.

Ізоляційні роботи в ХСП – це швидко і вигідно

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ізоляцію газоходів для суден будь-якого типу. Звернувшись до наших фахівців, ви істотно заощадите час. Крім того, ми пропонуємо послуги за розумними цінами. ХСП отримує ізоляційні матеріали безпосередньо від виробника, що дозволяє нам знизити вартість за рахунок відсутності посередників.