Сервіс рибальського судна

Сервіс для суден типу рибальского часто потрібно для старих плавзасобів, яким вже виповнилося 20-30 років і більше. Зрозуміло, що будь-який плавзасіб потребує якісного технічного обслуговування, а через роки інтенсивної експлуатації неминучий і капітальний ремонт. У цехи Херсонського суднобудівельного підприємства заходять і більш нові рибалки. Причини звернення різні: заводський брак, помилки в управлінні судном, шторми, несправність обладнання через коротке замикання або з інших причин.

Ремонт рыбачки

ХСП – швидкий та надійний ремонт рибальського судна

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує ремонт і технічне обслуговування рибальських суден. Ми обслуговуємо будь-які судна, від маленьких ботів і фелюг, до великих риболовецьких траулерів та сейнерів. Перед початком робіт проводиться дефектація судна. Професіонали ХСП визначають стан всіх систем і складають ремонтну відомість. Ремонт починається відразу ж після узгодження обсягів робіт та їх вартості. Херсонське суднобудівельне підприємство виконує наступні роботи:

  • Усунення пошкоджень корпусу, заміна пошкоджених корозією ділянок, вирівнювання вм’ятин;
  • Технічне обслуговування суднових дизелів;
  • Ремонт гвинторульового комплексу, заміна пошкоджених і зношених деталей;
  • Заміна навігаційного обладнання, а також засобів зв’язку;
  • Ремонт трубопроводів на судні;
  • Реконструкція технічних приміщень судна (рибних трюмів, камбузу), а також житлових приміщень;
  • Ремонт такелажу.

Фінальна частина ремонтних робіт від ХСП перед спуском – фарбування корпусу. Ми наносимо на попередньо очищену і підготовлену поверхню корпусу лакофарбові матеріали по схемі заводу-виробника ЛФМ. Це нанесення грунтів, покриття, що перешкоджає обростанню підводної частини корпусу судна, а також фінішне покриття надводної частини корпусу. Потім виконуються випробування, в ході яких здійснюється налагодження дизеля та устаткування, усуваються зауваження. Як тільки тестування завершується, судно відправляється замовнику.

Обслуговування рибальських суден за розумні гроші

Херсонське суднобудівельне підприємство – це ремонт рибальських суден за розумними цінами в рамках вашого бюджету. Окрім ремонтних робіт, ми також займаємося виробництвом комплектуючих для суден. Якщо потрібні якісь деталі, які ми не можемо виготовити самостійно, ми замовляємо їх безпосередньо у виробників. Партнерами ХСП є провідні світові компанії з випуску суден та деталей для їх обслуговування. Завдяки відсутності посередників, ми пропонуємо клієнтам мінімальну вартість послуг.