Ми створюємо конкурентоспроможний продукт за доступною ціною!

Повний комплекс послуг в такій сфері, як суднобудування, судноремонт, забезпечення і гарантуємо рішення всіх виробничих проблем, здійснене на сучасному рівні.

Маломірне суднобудування
Допоможемо здійснити вашу мрію від ідеї до ходових випробувань
Судноремонт
Залікувати рани та приховати бойові шрами вашого судна для нас не проблема
Будівництво алюмінієвих катерів та човнів
Алюміній - благородний, але примхливий метал, з яким ми на “ти”
Трапи з алюмінію
Легкий і безпечний доступ на ваше судно довірте професіоналам

У нас достатньо знань для втілення складних і нестандартних проектів

ПРО НАС

ТОВ "Херсонське суднобудівельне підприємство" засновано у 2007 році. За роки своєї діяльності ми побудували більше 20 повнокомплектних суден. Наше підприємство невелике, з усталеними традиціями і міцною дружною командою професіоналів. Штат співробітників налічує до 30 осіб.

Наша гордість - це буксир "Бульбаш" - перший справжній і красивий буксир побудований нашою компанією. Ми побудували його точно в строк, заощадивши замовнику більше половини ринкової вартості судна. Без перебільшення можемо сказати, що пишаємося цим. Основний вид діяльності компанії - будівництво маломірних суден. Ми будуємо 3-5 маломірних суден на рік і водночас ремонтуємо та переобладнуємо до 5 малих суден. Це, якщо не брати до уваги, 10-30 контрактів на виконання підрядних робіт з виготовлення систем трубопроводів, палубного обладнання, алюмінієвих трапів та інших шалено цікавих речей!

Наші замовники живуть в Україні, Вірменії, Латвії та інших країнах. Нам довіряють будівництво суден як приватні структури, так і великі і середні державні компанії. Серед них: Нібулон, державний завод "Паллада", Eco Osta (Латвія) і багато інших.

Наразі ми працюємо над будівництвом портового нафтосміттєзбиральника довжиною 45 метрів. З моменту закладання кіля до монтажу меблів це наша великий дитина, яку ми любимо і плекаємо. Залишилося зовсім небагато до випускного балу!

Послуги судноремонту і суднобудування можуть знадобитися кожному судновласнику, без винятку. Ми здійснюємо переобладнання старих радянських катерів в сучасні рибальські фелюги. Переобладнуємо будь-яке судно під вимоги Класифікаційного товариства. Ремонтуємо, здавалося, безнадійні корпуси і даємо їм нове життя. Для нас практично не існує завдань, що не можна вирішити.

Ми продаємо вироби власного виробництва - трапи, в'юшки, елементи якірно-швартовного пристрою, щогли, вентиляційні головки, люки і багато іншого. А також підбираємо і продаємо суднові двигуни і редуктори - хочете нові, а хочете - б / у.

У відповідному розділі нашого сайту ви можете замовити будівництво таких плавзасобів:

  • Веслові і моторні човни, невеликі катери;
  • Прогулянкові катери та яхти;
  • Допоміжний флот;
  • Рибальський флот;
  • Робочі судна;
  • Розважальні судна і т.д.

Також фірма ХСП надає і послуги судноремонту. Ми виконуємо ремонтні роботи для плавзасобів будь-якого типу. Проводимо як капітальний, так і поточний ремонт.

Головний принцип нашого виробництва - безпека і професіоналізм. Ми прагнемо до балансу між високою якістю і розумними витратами. Наше кредо: будуй судно для замовника так, як хотів би, щоб будували для тебе!

НАША КОМАНДА

Авдєєв Микола

Керівник виробництва та ідейний натхненник. Живе з проектом з моменту задумки, до закінчення випробувань. Нянька для вашого дітища від народження до випускного іспиту.

Авдєєва Яна

Директор. Освіта - інженер суднових холодильних установок. Всі комунікації з замовниками та постачальниками для того, щоб знайти для вас краще і надійніше.

Геннадій Бернацький

Будівельник суден. Без цієї людини неможливе будівництво жодного судна. Найскладніші та найвідповідальніші виробничі і технічні рішення його головний біль, а не ваш.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

caret-down caret-up caret-left caret-right
Олександр Белявцев
Замовляв у хлопців рибальську фелюгу. Проект був складний, хотілося все краще і відразу. Але не все йшло гладко та швидко. Це моє перше судно. Головне, що результат вийшов таким, як я очікував: швидкість, керованість, морехідні якості - на відмінно.
Олександр Кепін
Кілька разів переобладнали старі радянські катери під рибальські. Підприємство, де виконають всі роботи: від корпусних, до фарбування і меблів. Були, звичайно, і зауваження, і виправлення. Але хлопці несуть відповідальність за свою роботу. Приємно, що від тебе не ховаються, коли гроші заплачено. Гарантія працює!
Валерій Лисиця
Якщо вам потрібне маломірне судно - то вам сюди. Як замовник, знаю, напевно, як свої п'ять пальців. Не було жодної невирішенного питання. Будували під будь-який бюджет і побажання. Результат спільної роботи - одне рибальське судно, одне прогулянкове, три робочих катамарана, буксир.
Директор Херсонського державного заводу «Паллада» В.Ф. Маломан
Між Херсонським державним заводом «Паллада» і ТОВ "ХСП" були укладені договори на виконання підрядних робіт на буксирі "Кінель" і на частину робіт при будівництві доку. Компанія «Херсонське суднобудівельне підприємство» показала себе як відповідальний підрядник. Роботи виконано якісно і в обумовлений термін.

КОНТАКТИ

Наші телефони:

Бухгалтерія: (0552)49-11-20

Авдєєва Яна Леонідівна: (050)756-24-37 Viber/WhatsApp
yankova_ya@ukr.net

Авдєєв Микола Геннадійович: (050)642-99-88 Viber/WhatsApp
avdeev_nik@ukr.net

Заступник директора: (050)715-49-73
Геннадій Бернацький

 

Наші адреси:

Фізична адреса
73000, Херсон
Карантинний острів, 1

Юридична адреса
73011, Херсон
Смольна, 132-а, кв, 63

Для листування
73000, Херсон
ул. 21-го січня, 32, офіс 1