Ремонт буксирів

Ремонт буксира може знадобитися у будь-який момент. У більшості випадків плавзасоби надходять для проведення планових робіт, по настанню термінів. Однак, бувають і випадки, коли потрібне позапланове обслуговування. До таких належать пошкодження корпусу судна, відмова суднового двигуна, відмова гвинто-рульового комплексу тощо. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт буксирів, ціна якого не перевищить розумних меж. Довірившись нашим професіоналам, ви отримаєте ідеальний результат.

Ремонт буксиров

Що включає капітальний ремонт теплоходів і буксирів від ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство спеціалізується на виробництві та ремонті буксирів. На першому етапі проводиться дефектація судна та виявляються основні проблеми, після чого розробляються технічне завдання та проектна документація. Капітальний ремонт від ХСП включає в себе наступні види робіт:

  • Очищення підводної частини корпусу буксиру від водоростей та мушлів.
  • Дефектація підводної частини корпусу, усунення пробоїн, вирівнювання вм’ятин.
  • Ремонт суднового дизеля та паливної системи. При необхідності – заміна двигуна.
  • Ремонт гвинто-рульового комплексу, заміна і ремонт валів, реверс редуктора, гребних гвинтів тощо.
  • Заміна ділянок корпусу та днища.
  • Перевірка міцності кріплень, заміна кріпильних елементів.
  • Ремонт буксирного пристрою.
  • Усунення несправностей електрообладнання.
  • Ремонт та модернізація суднових систем тощо

На фінальній стадії капітального ремонту виконується фарбування судна, а також випробування функціонування всіх систем та їх налагодження. Після завершення всіх необхідних робіт, клієнт отримує буксир, який можна відразу ж ввести в експлуатацію.

Херсонське суднобудівельне підприємство – ремонт буксирів будь-якої складності

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт буксирів та теплоходів незалежно від складності. Виробничі потужності нашої фірми оснащені всім необхідним для усунення будь-яких несправностей та проведення капітального ремонту. Фахівці ХСП володіють величезним досвідом виконання робіт подібного роду.

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує ремонт суден за розумними цінами. Ми виготовляємо більшу частину деталей на власному виробництві, а решта отримуємо безпосередньо від виробників, без посередників. Тому пропонуємо мінімальну націнку за послуги.