В’юшки для судна

Можливість покупки в’юшки слід розглянути всім власникам суден. Як правило, для зберігання суднового швартового та буксирного канату на маломірних суднах використовується спеціальний простір під пайолом на баку судна. Але цей спосіб зберігання канатів не завжди прийнятний, особливо, якщо мова йде про великі судна. Набагато кращим рішенням в такому випадку стануть суднові в’юшки. Це спеціальна конструкція у вигляді сталевого або алюмінієвого барабану, що призначається, в основному, для зберігання якірного, швартовного або буксирного канату. Таке обладнання відноситься до палубного, і, відповідно, встановлюється на палубі судна.

Переваги застосування в’юшки

По суті в’юшки – це барабан на який намотується канат і зберігається до наступного швартування. Переваг у такого рішення декілька.

  • Канат НЕ заплутується. Якщо змотати його під пайол, він може заплутатися, що потребує зайвого часу на швартування. Купити в’юшку – значить убезпечити себе від проблем подібного роду.
  • Канат завжди готовий до віддачі та буксирування. Досить просто потягнути за кінець, після чого в’юшки швидко відмотає потрібну довжину. Особливо це важливо в штормовому морі, в якому потрібно діяти оперативно.
  • Швартовий канат краще просихає. Подивіться на фото в’юшки: зверніть увагу на те, що канат змотаний, а не просто кинутий. Таким чином, волокна просихають значно швидше. Завдяки цьому збільшується термін служби швартових тросів.

Херсонське суднобудівельне підприємство – найкращі в’юшки для ваших суден

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам замовити в’юшку на ваше судно за вигідними цінами. У нас ви можете придбати конструкції різних розмірів з алюмінію та сталі. В’юшка може бути виготовлена безприводною без гальм, безприводною зі стрічковим гальмом, а також із застосуванням ручного приводу. В’юшки бувають правого або лівого виконання. Ми готові виготовити в’юшки як за ескізами замовника, так і за нормативними документами (ОСТам, ISO та ін). Херсонське суднобудівельне підприємство реалізує продукцію власного виробництва. На сайті компанії клієнт може купити готові пристрої, або ж замовити конструкцію за індивідуальним кресленням. Гарантуємо високу якість в’юшок і тривалий термін служби виробів. Крім того, наші фахівці готові встановити пристрій на ваше судно. Ми здійснюємо доставку по всій території України.