Виготовлення маломірних суден

Побудова маломірних суден є затребуваною послугою як на морському, так і на річковому флоті. До даної категорії відносяться самохідні судна з головним двигуном потужністю менш як 55 кВт і несамохідні та вітрильні судна валовою місткістю менше 80 реєстрових тонн, а також моторні судна незалежно від потужності двигуна або валовою місткістю не більше ніж 10 реєстрових тонн і несамохідні судна (гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограмів, байдарки вантажопідйомністю 150 і більше кілограмів та надувні судна вантажопідйомністю 225 і більше кілограмів). Під ці характеристики потрапляють невеликі приватні катери, прогулянкові судна, великі моторні яхти, судна риболовецького флоту та інші. На Херсонському суднобудівельному підприємстві ви можете замовити виготовлення маломірних суден будь-якого типу із зазначених. Ми гарантуємо високу якість плавзасобів, незалежно від їх призначення.

Постройка маломерного судна

Що включає в себе виробництво маломірних суден

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво та добудову маломірних суден. Роботи на нашому підприємстві починаються зі складання проекту, який підготують наші інженери з урахуванням всіх ваших побажань. Крім того, професіонали ХСП готові реалізувати і ваш проект. Перед початком роботи, документація проходить процедуру аналізу, щоб уникнути технічних помилок, які можуть призвести до проблем в ході експлуатації.

В цехах ХСП наші професіонали проводять повний спектр необхідних робіт, в тому числі:

  • Виготовлення корпусу судна;
  • Облаштування машинного відділення, установку головного двигуна і дизель-генератора;
  • Монтаж суднових систем;
  • Монтаж гвинторульового комплексу;
  • Монтаж надбудови, зашивка приміщень, виготовлення меблів;
  • Оснащення судна новітніми засобами зв’язку та навігації;
  • Малярні роботи і т.п.

Крім того, наші професіонали проводять і специфічні роботи для того типу судна, яке було замовлено. Зокрема, для пасажирських суден це облаштування салону. Ми встановлюємо м’які крісла і необхідне обладнання для комфортного плавання. Для рибальського флоту облаштовуються кріплення для снастей і трюми для зберігання улову. На вимогу замовника, можлива установка додаткового обладнання.

Херсонське суднобудівельне підприємство – оперативність і якість

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво суден в найкоротші терміни. Наші професіонали зроблять все можливе для того, щоби ви отримали своє замовлення з мінімальним часом очікування. Завдяки новітньому обладнанню та методам будівництва, ми максимально прискорюємо процес.

Незважаючи на мінімальні терміни будівництва, судно не втратить в якості. Херсонське суднобудівельне підприємство використовує деталі власного виробництва та обладнання від кращих світових виробників, щоб ви отримали максимально функціональне, кероване, надійне і комфортне судно.