Суднові редуктори

Судновий редуктор є найважливішою частиною трансмісії стаціонарного дизельного двигуна. З його допомогою передається крутний момент від двигуна до рушія, а також знижуються обороти обертання гребного валу. Крім того, за допомогою пристроїв даного типу виконується і зміна напрямку руху (реверс). Тому, якщо судновий реверс редуктор несправний, експлуатація плавзасобу стає неможливою. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує редуктори для двигунів будь-якого типу.

Як вибрати редуктор суднового двигуна

Суднові реверс-редуктори поділяються за кількома ключовими характеристиками, в тому числі:

  • Передається крутний момент;
  • Передаточне відношення.

Найчастіше на суднах застосовуються реверс редуктори з гідравлічним перемиканням реверсу. Рідше використовуються редуктори з механічним перемиканням. Як правило, такі редуктори встановлюються на суднах з двигунами невеликої потужності від 10 до 60 кВт.

Гідравлічний редуктор на судні застосовується досить рідко. Тому, коли говорять гідравлічний судновий редуктор, мають на увазі саме гідравлічну систему управління редуктором. Це більш сучасний і більш зручний спосіб управління трансмісією. Пристрої подібного роду встановлюють на сучасні судна. Для використання на старих плавзасобах потрібне переобладнання.

Херсонське суднобудівельне підприємство – редуктори з будь-якими характеристиками

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує реверс редуктори для суден різного типу. Звернувшись до нас, ви зможете підібрати пристрій як для невеликої рибальської фелюги, так і для великого прогулянкового катеру. Ми здійснюємо продаж виробів від провідних світових виробників. Всі редуктори надійно захищені від вологи та пилу, тому ви можете бути впевнені, що вони не підведуть у відповідальний момент. На пристрої, які ви можете замовити в ХСП надається гарантія.

Продукція ХСП – це не тільки надійно, але й вигідно. Ми пропонуємо розумні ціни на редуктори будь-якого типу. Відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України. Також фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства пропонують послуги ремонту суден. Ми зробимо швидку та якісну заміну редуктору. Довірившись комплектуючим від ХСП, ви обираєте надійність та продуктивність.