Ремонт риболовних суден

Якісний і своєчасний ремонт рибальських суден є ключовим аспектом рибальського бізнесу. Через простій суден компанії несуть серйозні фінансові втрати, тому необхідно ретельно стежити за поточним станом плавзасобів. Крім того, справне судно – запорука безпеки команди, якій потрібно кожного дня виходити в море. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує сервіс риболовних суден за розумними цінами. Довіривши роботу нашим фахівцям, ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються.

Ремонт рыболовного судна

Діагностика та обслуговування риболовних суден

Перед проведенням ремонтних робіт, наші професіонали виконують діагностику суден. В ході дефектації досліджується кожен вузол плавзасобу, оцінюються несправності, поточний стан деталей, а також ступінь їх зношення. За підсумками діагностики визначається фронт робіт і готується необхідна технічна документація.

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт, відновлення і переобладнання рибальських суден. До переліку наших робіт входять:

  • Заміна ділянок корозії і пробоїн корпусу різних розмірів;
  • Вирівнювання вм’ятин, накладення дублерів на місця, де виявлено значний знос металу;
  • Ремонт суднових двигунів, встановлення нових дизелів;
  • Технічне обслуговування гвинторульового комплексу, відновлення або заміна основних деталей;
  • Усунення несправностей електрообладнання, засоби навігації і зв’язку;
  • Обслуговування, ремонт і модернізація суднових трубопроводів;
  • Повний ремонт всіх приміщень судна: капітанської рубки, кают для команди, камбузу, трюмів для риби та т.інш.
  • Ремонт такелажу, обладнання для скидання та підйому сіток;
  • Підготовка під фарбування та фарбування корпусу судна.

Довіривши роботи з технічного обслуговування нашим фахівцям, ви отримаєте абсолютно справне судно, що готове до роботи на благо вашого бізнесу протягом довгих років.

Херсонське суднобудівельне підприємство гарантує якість ремонту

Херсонське суднобудівельне підприємство готове виконати ремонтні, або відновлювальні роботи на суднах будь-якого типу. Фахівці нашої компанії мають досвід виконання ремонтних робіт на різних плавзасобах, від невеликих рибачків, до великих сейнерів. Для обслуговування використовуються деталі власного виробництва, а також продукція провідних світових виробників. На всі види робіт надається гарантія. Ми пропонуємо не тільки відмінну якість ремонту судна, але і розумні ціни на послуги.