Ремонт гвинто-рульового комплексу

Ремонт гвинто-рульового комплексу на суднах потрібний регулярно. У більшості випадків причиною стають пошкодження гребних валів і гвинтів в результаті ударів об дно, лід або водні перешкоди. Також заміна деталей проводиться через відмови через зношення або неправильну експлуатацію судна. Ремонт гвинто-рульового комплексу входить до переліку обов’язкових робіт при проведенні капремонту. Херсонське суднобудівельне підприємство готове усунути будь-яку несправність системи на плавзасобах будь-якого типу.

Ремонт винто-рулевого комплекса

ХСП – найширший спектр послуг з ремонту гвинто-рульового комплексу в Україні

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт гвинто-рульового комплексу будь-якої складності. Перед початком робіт фахівці проводять повну діагностику системи, яка дозволяє виявити несправність (якщо вона невідома), її причини, а також інші “слабкі місця”. На підставі акта дефектації складається технічне завдання і план ремонту.

Професіонали ХСП готові виконати наступні роботи по усуненню несправностей гвинто-рульового комплексу:

  • Заміна або ремонт гребних валів і баллерів;
  • Наплавлення і розточування валів, усунення мікропошкодженнь, нанесення захисного покриття;
  • Заміна та ремонт гребних гвинтів;
  • Заміна дейдвудного ущільнення тощо.

Херсонське суднобудівельне підприємство виготовляє більшу частину деталей для ремонту на власних виробничих потужностях. Інші комплектуючі ми замовляємо у перевірених виробників. Надійні матеріали і колосальний досвід наших фахівців дозволяють нам гарантувати якість ремонту.