Конвертація двигуна в судновий

Конвертація двигунів – це нерідке явище в судноплавстві. Адаптувати автомобільний або тракторний ДВЗ під вимоги судна абсолютно реально. Таке рішення використовується як на невеликих катерах зі стаціонарним дизелем, так і на великих суднах. Головне, щоб потужності двигуна вистачило для потреб плавзасобу. Таке рішення має ряд переваг, в тому числі, таким чином можна замінити зламаний судновий двигун без значних витрат і використовувати автотракторний дизель, що простоює без діла. ХСП – це якісна конвертація двигуна в судновий за вигідними цінами.

Конвертация двигателя в судовой

Вартість конвертації від Херсонського суднобудівельного підприємства

ХСП пропонує клієнтам конвертацію автотракторних дизелів в суднові. Вартість послуг залежить від ряду факторів, таких як тип дизелю, тип судна, необхідність придбання додаткових комплектуючих і т.д. ХСП отримує деталі безпосередньо у виробників. Тому ми пропонуємо розумні ціни на будь-які послуги.

В цілому, конвертація автотракторного дизеля в судновий вимагає установки деяких додаткових деталей. Це пов’язано з характерними особливостями двигунів, які працюють на суднах. Зокрема, для охолодження додатково монтується насос подачі води. Для встановлення автотракторного дизелю на судно потрібен грязьовий фільтр, щоб не допустити потрапляння бруду. Також, як правило, монтуються такі елементи:

  • Масляний радіатор;
  • Водяний радіатор;
  • Охолоджуваний випускний колектор;

Херсонське суднобудівельне підприємство – величезний досвід в конвертації

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства мають колосальний досвід конвертації автотракторних дизелів в суднові. Наші фахівці знають про всі особливості і ключові відмінності різних видів ДВЗ. Тому ми зможемо встановити автотракторний двигун на найрізноманітніших суднах.

Довірившись нашим професіоналам, ви можете бути впевнені в якості. Ми отримуємо найкращі деталі від перевірених виробників. На всі види робіт по конвертації надається гарантія. Професіонали ХСП вирішать будь-яку проблему на вашому судні.