Будівництво риболовних суден

Будівництво рибальських суден – однин з найбільш затребуваних видів робіт у всьому суднобудуванні. Промисловий вилов риби – це вигідний бізнес, який дозволяє отримати доступ до різних морських багатств. За допомогою такого судна судновласник може організувати вилов практично будь-якої риби або будь-яких інших представників морської фауни, наприклад – рапанів. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує вам виробництво риболовних суден високої якості.

Постройка рыболовного судна

Будування риболовного судна від ХСП: величезний вибір для будь-якого бізнесу

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює виготовлення суден для приватного або промислового вилову риби. Звернувшись до нас, ви знайдете рішення для будь-якого бізнесу.

Якщо ви тільки починаєте свою справу, і ще не маєте міцних позицій на ринку, вигідним варіантом буде замовлення малих риболовних суден. Такі плавзасоби споживають мало пального, але й можуть бути використані для вилову порівняно невеликої кількості риби, чого може бути цілком достатньо, якщо у вас ще немає напрацьованої клієнтської бази. До числа таких плавзасобів відносяться:

  • фелюги;
  • Боти.

Маючи рибальський флот з невеликих суден, ви можете добувати значні обсяги риби в різних точках. Таким чином, якщо одне судно нічого не добуде, інше може з лишком компенсувати збитки.

Для великих риболовецьких компаній фелюги і боти можуть становити лише допоміжну частину флоту. Для торгових гігантів є сенс замовляти такі судна:

  • дріфтери;
  • траулери;
  • Сейнери.

Такі судна можуть здобувати великі обсяги риби за один рейс. Основна відмінність між ними полягає в способі вилову і типах використовуваних сіток. Дріфтери, сейнери та траулери складають основу рибальського флоту в усьому світі, і якісні судна забезпечать процвітання вашого бізнесу.

Херсонське суднобудівельне підприємство – надійні і функціональні судна

Херсонське суднобудівельне підприємство – це судна, які ніколи не підведуть. Довіривши будівництво нашим професіоналам, ви отримаєте надійні і довговічні судна, які зможуть виходити в море на протязі десятиліть. В роботі використовуються сучасні технології та системи вилову риби, що значно полегшить роботу екіпажу.

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує привабливі ціни на будь-які рибальські судна. Працюємо як за власними, так і за клієнтськими проектам. Довіривши будівництво нам, ви отримаєте якісне поповнення для вашого рибальського флоту з економією часу і коштів.