Ремонт яхт

Ремонт яхти може знадобитися з різних причин – поважний вік судна, профілактичний косметичний ремонт, так і в ряді інших випадків. Будь-яке судно потребує якісного технічного обслуговування, інакше його експлуатація стає просто небезпечною. Ремонт яхт і катерів іноді потрібний через штормові умови і низьку кваліфікацію водіїв суден. Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства часто стикаються з ушкодженнями корпусу і гвинторульового комплексу, що виникають через удари об дно або сторонні предмети. Якою б не була проблема, професіонали ХСП завжди готові усунути її швидко, якісно та недорого.

Ремонт яхт

Що включає сервіс яхт від Херсонського суднобудівельного підприємства?

Технічне обслуговування яхт – це роботи, що вимагають специфічного підходу до кожної проблеми. В Україні використовуються судна від десятків виробників, з корпусами з металу, алюмінію, пластику, дерева або інших матеріалів. Плавзасоби різного типу мають свої характерні риси, тому в кожному випадку до ремонту потрібно підходити індивідуально.

Перед початком ремонту професіонали Херсонського суднобудівельного підприємства проводять повну дефектацію судна і виявляють всі основні проблеми. Обслуговування катерів і яхт від наших професіоналів включає в себе наступні види робіт:

  • Підйом судна, очищення корпусу від обростання і старого покриття;
  • Усунення пошкоджень корпусу: заварювання пробоїн, заміна корозійних або пошкоджених ділянок, заплавка дірявих швів і тріщин, вирівнювання вм’ятин;
  • Ремонт вітрильних щогл і кріплень (якщо потрібне обслуговування парусної яхти);
  • Ремонт і обслуговування суднового дизеля і допоміжного обладнання (якщо потрібне обслуговування моторної яхти);
  • Ремонт надбудов на судні;
  • Усунення несправностей гвинторульового комплексу;
  • Заміна та ремонт трубопровідних систем на судні;
  • Усунення вібрацій корпусу;
  • Ремонт або встановлення нового навігаційного обладнання та засобів зв’язку та інше.

Після виконання ремонту проводяться випробування судна і налагоджувальні роботи, після чого воно повертається судновласнику.

Ціна обслуговування яхт

Відповідь на питання, скільки коштує обслуговування яхти, залежить від типу несправностей, що діагностовано на судні і обсягу ремонту. Якщо ремонт незначний, вартість робіт буде невисокою. Однак, якщо потрібен капремонт або усунення серйозних несправностей (наприклад, заміна суднового дизеля, що заклинило), ціна виявиться досить серйозною.

З якими б проблемами ви не зіткнулися, Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує технічне обслуговування за доступні кошти. Ми отримуємо деталі безпосередньо від виробників. Завдяки відсутності посередників, ми максимально знижуємо ціну на виконання робіт.