Виготовлення систем суднових трубопроводів

Виготовлення систем суднових трубопроводів потрібно на самих різних суднах. Як на старих, радянських плавзасобах, так і на нових. Як на пасажирських, так і на вантажних, або рибальських. Суднові трубопроводи – це артерії та вени, по яких протікають найважливіші рідини для функціонування судна. У разі несправності будь-якої з систем, використовувати плавзасіб вже не можна, його необхідно відправляти на ремонт. Херсонське суднобудівельне підприємство – це виробництво і  монтаж систем суднових трубопроводів на будь-які судна.

Изготовление и монтаж систем судовых трубопроводов

Як проходить монтаж систем суднових трубопроводів

Перед тим як приступити до робіт, фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства виконають аналіз проекту, якщо такий в наявності, або допоможуть спроектувати суднові системи.

Роботи з виробництва і монтажу суднових систем трубопроводів від Херсонського суднобудівельного підприємства, складаються з наступних операцій:

  • Підготовка проекту нової системи трубопроводів. Також ми працюємо і за проектами, які нам надають клієнти.
  • Якщо виконується ремонт – демонтаж старих трубопроводів та компонентів систем.
  • Виготовлення нового трубопроводу. Вибір труби, різання, гнуття, підбір підходящої запірної арматури.
  • Монтаж нової системи трубопроводів на судно.
  • Встановлення контролюючого обладнання, його налагодження та перевірка роботи.

Фінальний етап полягає в перевірці функціонування системи в цілому. Труби перевіряються під тиском, усуваються виявлені протікання, проводиться підсумкове тестування контролюючого обладнання. Якщо все в порядку, системи здаються представнику замовника та класифікаційного товариства.

Херсонське суднобудівельне підприємство – найкращі суднові системи

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює виготовлення і монтаж суднових систем трубопроводів для суден будь-якого типу. У роботі використовуються тільки найкращі труби та запірна арматура. Ми працюємо тільки з постачальниками сертифікованої продукції. Контролююче обладнання ми отримуємо від кращих світових виробників техніки подібного роду для суден. З усіма постачальниками ми працюємо безпосередньо, тому пропонуємо найвигідніші ціни на будь-які роботи. Херсонське суднобудівельне підприємство – це приголомшли