Ремонт, переобладнання, ізоляційні роботи

Ремонт алюминиевых лодок

Ремонт алюмінієвих човнів

Ремонт алюмінієвого човна сьогодні дуже затребувана послуга. Плавзасоби з цього металу широко використовуються в Україні. З алюмінію виготовляють найрізноманітніші види суден, від звичайних моторних човнів і маленьких катерів, до прогулянкових суден і яхт. Разом з тим, алюміній – м’який метал, на якому навіть від невеликих ударів з’являються вм’ятини. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт різних алюмінієвих човнів.

Ремонт барж

Ремонт барж, як правило, потрібний після невдалих маневрів, які призводять до пошкодження бортів і днища. Крім того, в сучасному річковому і морському судноплавстві використовується чимало судів, які було побудовано ще за радянських часів. В даному випадку проводяться ремонтні роботи по термінах експлуатації. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує свої послуги з ремонту та технічного обслуговування плоскодонних суден. Ми відновлюємо як несамохідні, так і самохідні баржі.

Ремонт, переоборудование баржи
Ремонт буксиров

Ремонт буксирів

Ремонт буксира може знадобитися у будь-який момент. У більшості випадків плавзасоби надходять для проведення планових робіт, по настанню термінів. Однак, бувають і випадки, коли потрібне позапланове обслуговування. До таких належать пошкодження корпусу судна, відмова суднового двигуна, відмова гвинто-рульового комплексу тощо. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт буксирів, ціна якого не перевищить розумних меж. Довірившись нашим професіоналам, ви отримаєте ідеальний результат.

Ремонт гвинто-рульового комплексу

Ремонт гвинто-рульового комплексу на суднах потрібний регулярно. У більшості випадків причиною стають пошкодження гребних валів і гвинтів в результаті ударів об дно, лід або водні перешкоди. Також заміна деталей проводиться через відмови через зношення або неправильну експлуатацію судна. Ремонт гвинто-рульового комплексу входить до переліку обов’язкових робіт при проведенні капремонту.

Ремонт винто-рулевого комплекса
Ремонт гребных винтов

Ремонт гребних гвинтів

Ремонт гребних гвинтів необхідний після різних пошкоджень об лід, камені, попадання судна на мілину, в результаті чого гнуться і ламаються лопаті, можлива також і втрата гребного гвинта. Імовірність ушкодження даного елементу вкрай висока. Гребний гвинт – це найважливіша деталь на судні. Саме завдяки йому здійснюється рух човну, катеру або іншого плавзасобу. Тому за станом гвинта потрібно стежити.

Ремонт катерів

Ремонт катерів є вкрай затребуваною послугою. За останні роки кількість таких плавзасобів в територіальних водах України серйозно збільшилася. Причому, в на воді як старі, радянські моделі, так і відносно нові. Однак проблем з експлуатацією суден предостатньо. Виходять з ладу двигуни, гребні гвинти, пошкоджується обшивка корпусу, ламаються генератори тощо.

Ремонт катеров
Ремонт лодки

Ремонт човнів

Ремонту найчастіше потрібують відносно старі судна, які були зроблені ще в СРСР. Будь-який плавзасіб має свій термін експлуатації, і, по його закінченню, потребує капітального ремонту. Нерідко на відновлення потрапляють човни, які довгий час лежали на відкритому повітрі або навіть під водою та просто прогнили. Також ремонт і обслуговування човнів може знадобитися і в разі пошкоджень в ході використання. Наприклад, пошкодження корпусу при ударі об камінь або корч на дні.

Ремонт маломірного судна

Ремонт маломірних суден – одна з багатьох спеціалізацій Херсонського суднобудівельного підприємства. І дійсно, такі послуги нашим фахівцям доводиться надавати досить часто. Вік плавзасобів, неякісне технічне обслуговування, заводський брак, погана підготовка команди і судноводіїв маломірного судна призводять до найрізноманітніших пошкоджень. До нас звертаються з несправностями двигуна, корозією або пробоїнами в корпусі, поломками гвинторульового комплексу тощо.

Ремонт маломерного судна
Ремонт пассажирского судна

Ремонт пасажирських суден

Якісне обслуговування пасажирських суден – це найважливіша вимога безпеки. Більшість нещасних випадків з плавзасобами трапляються саме через поганий технічний стан і відсутність належного ремонту. Крім того, комфорт пасажирів – запорука процвітання бізнесу. Навряд чи людина захоче повернутися на судно з поламаним, брудним, рваним салоном. Херсонське суднобудівельне підприємство – це сервіс високої якості для будь-яких пасажирських суден.

Ремонт роз’їздного катеру

Якісне обслуговування роз’їздного катеру є запорукою безпеки його експлуатації. Плавзасоби подібного роду використовуються для доставки екіпажу, лоцманів, а також постачання запчастин на бойові кораблі і вантажні судна, які стоять на рейді. На жаль, у судновласників не завжди є можливість підтримувати роз’їздні катери в належному технічному стані, через що існує ризик поломки в морі.

Ремонт разъездного катера
Ремонт рыбачки

Ремонт рибальського судна

Сервіс для суден типу рибальского часто потрібно для старих плавзасобів, яким вже виповнилося 20-30 років і більше. Зрозуміло, що будь-який плавзасіб потребує якісного технічного обслуговування, а через роки інтенсивної експлуатації неминучий і капітальний ремонт. У цехи Херсонського суднобудівельного підприємства заходять і більш нові рибалки. Причини звернення різні: заводський брак, помилки в управлінні судном, шторми, несправність обладнання через коротке замикання або з інших причин.

Ремонт рибальських суден

Якісний і своєчасний ремонт рибальських суден є ключовим аспектом рибальського бізнесу. Через простій суден компанії несуть серйозні фінансові втрати, тому необхідно ретельно стежити за поточним станом плавзасобів. Крім того, справне судно – запорука безпеки команди, якій потрібно кожного дня виходити в море. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує сервіс риболовних суден за розумними цінами.

Ремонт рыболовного судна
Ремонт судна

Ремонт судна

Своєчасний ремонт суден дозволяє істотно продовжити термін їх експлуатації. Часто клієнти звертаються на Херсонське суднобудівельне підприємство для проведення ремонтних робіт і модернізації у зв’язку з поважним віком судна. У такому випадку, як правило, необхідний капремонт. Однак, непоодинокі випадки звернень і через виникнення інших несправностей. Зокрема, це відбувається через помилки екіпажу, неякісного технічного обслуговування, заводський брак.

Ремонт суден постачання

Професійний ремонт суден постачання забезпечить їх тривалу і безпечну експлуатацію. Плавзасоби подібного роду використовуються на військовому флоті, в рибному господарстві, для обслуговування вітрогенераторів, бурових платформ тощо. Їм доводиться йти на десятки миль від берега, і будь-яка поломка в ході роботи може стати критичною. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує швидкий та якісний ремонт і технічне обслуговування суден постачання, незалежно від ступеню складності.

Ремонт суда снабжения
Судовые системы трубопроводов

Суднові системи трубопроводів

Своєчасне обслуговування суднових систем трубопроводів є запорукою справності всього судна. У разі виходу з ладу будь-яких трубопроводів, подальша експлуатація плавзасобу неможлива до усунення несправності. Основними проблемами, через які потрібний сервіс, є гідроерозійні і корозійні пошкодження. Якщо в ході діагностики виявляються подібні неприємності, труби необхідно терміново міняти. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує оперативний і якісний ремонт за вигідними цінами.

Ремонт яхти

Ремонт яхти може знадобитися з різних причин – поважний вік судна, профілактичний косметичний ремонт, так і в ряді інших випадків. Будь-яке судно потребує якісного технічного обслуговування, інакше його експлуатація стає просто небезпечною. Ремонт яхт і катерів іноді потрібний через штормові умови і низьку кваліфікацію водіїв суден. Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства часто стикаються з ушкодженнями корпусу і гвинторульового комплексу, що виникають через удари об дно або сторонні предмети. Якою б не була проблема, професіонали ХСП завжди готові усунути її швидко, якісно та недорого.

Ремонт яхт
Изоляция судовых газоходов

Ізоляція суднових газоходів

Ізоляція суднових газоходів – це найважливіше завдання для забезпечення безпеки команди на судні. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує ізоляцію газоходів за вигідними цінами. Довірившись нашим професіоналам, ви отримаєте надійно ізольований газохід, що захистіть машинне відділення від додаткових теплоприпливів і шуму.

Конвертація двигуна в судновий

Конвертація двигунів – це нерідке явище в судноплавстві. Адаптувати автомобільний або тракторний ДВЗ під вимоги судна абсолютно реально. Таке рішення використовується як на невеликих катерах зі стаціонарним дизелем, так і на великих суднах. Головне, щоб потужності двигуна вистачило для потреб плавзасобу. Таке рішення має ряд переваг, в тому числі, таким чином можна замінити зламаний судновий двигун без значних витрат і використовувати автотракторний дизель, що простоює без діла. ХСП – це якісна конвертація двигуна в судновий за вигідними цінами.

Конвертация двигателя в судовой