Переобладнання судна в пасажирське

Переобладнання судна в пасажирське можливе для більшості видів плавзасобів. Як правило, такі роботи виконуються по відношенню до суден, які раніше використовувалися для вантажоперевезень чи риболовлі, але були дешево продані іншим власникам у зв’язку з закриттям бізнесу.

Крім того, власники суден нерідко відкривають і другий напрямок в своїй справі, організовуючи пасажирські перевезення. Нерідко, для цього виділяють застарілі або непридатні для вантажоперевезень судна, які потребують модернізації. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує переробку судна в пасажирське за вигідними цінами.

Переоборудование судна в пассажирское

Що включає в себе модернізація судна в пасажирське

Переробити вантажне або рибальське судно в пасажирське цілком реально. Однак, тут потрібно розуміти, що саме хоче отримати клієнт після модернізації. Тому узгодження робіт і розробка проекту, як правило, займають чимало часу. На сайті Херсонського суднобудівельного підприємства ви можете ознайомитися з готовими проектами переобладнання судна. Також ми готові виконати переробку і за вашими кресленнями.

В рамках модернізації вантажного судна в пасажирське наші фахівці виконують наступні роботи:

  • Демонтаж старих надбудов на судні;
  • Ремонт, підкріплення палуби, щоб вона могла витримати велику вагу;
  • Встановелння нових надбудов;
  • Облаштування капітанською рубки і приміщень для екіпажу;
  • Облаштування пасажирського салону: монтаж сидінь, встановлення систем опалення та кондиціонування;
  • Монтаж і випробування систем безпеки на судні за всіма вимогами для пасажирських суден.

Крім того, проводяться й інші регламентні роботи щодо відновлення або ремонту суден. Зокрема, професіонали ХСП усувають несправності дизеля, корпусу, гвинторульового комплексу, суднових трубопроводів і т.п.

Чому варто довірити переобладнання судна ХСП

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства готові виконати переобладнання будь-якого типу вантажного судна. Довірившись нам, ви отримаєте масу переваг, у тому числі:

  • Відмінна якість. Колосальний досвід, наявність необхідного обладнання та деталі власного виробництва дозволяють нам виконати роботи найкращим чином;
  • Швидкість. Фахівці ХСП здійснюють переобладнання і капітальний ремонт судів в найкоротші терміни.
  • Ціни. Власні комплектуючі та відсутність посередників дозволяють нам максимально знизити ціну.
  • Модернізація від Херсонського суднобудівельного підприємства – це максимальний комфорт для пасажирів і економія для судновласника.