Будівництво сталевих яхт

Будівництво сталевих яхт – популярна послуга як серед бізнесу, так і серед приватних клієнтів. Яхти можуть використовуватися в якості прогулянкових суден, для здачі в оренду, або ж для особистого використання. Варіантів будівництва таких суден безліч. Ви можете вибрати як невеликий плавзасіб для прогулянок по морю або річці, так і комфортабельну моторну яхту з просторою, багато оздобленою каютою. Виготовлення яхт зі сталі – одна з провідних сфер діяльності Херсонського суднобудівельного підприємства. Продукція нашого підприємства – це завжди висока якість.

Які переваги має будівництво яхти зі сталі

Для побудови яхт використовуються найрізноманітніші матеріали. Це і алюміній, і вуглепластик, і навіть деревина. Однак найчастіше клієнти вибирають виробництво плавзасобів зі сталі. Причин тому декілька. Розглянемо очевидні переваги суден з даного матеріалу.

  • Міцність. Суднам, виконаним зі сталі, не страшні удари. Пробити корпус може тільки дуже потужний контакт, наприклад, удар об скелі. Яхти з даного металу здатні стійко переносити удари об дно без пошкоджень.
  • Довговічність. Яхти, виконані зі сталі, відрізняються підвищеним терміном служби. Для будівництва таких суден використовуються спеціальні марки судової сталі, в які додано компоненти, що перешкоджають корозії. Крім того, появі іржі перешкоджають і спеціальні лакофарбові покриття. При належному догляді сталева яхта прослужить кілька десятиліть.
  • Невисока вартість у порівнянні з виробами з алюмінію, цінних порід деревини;
  • Простота в догляді – достатньо вчасно виконувати докування, стежити за оновленням лакофарбового покриття, станом зварних швів і усувати корозійні ділянки.

Яхти від ХСП – це відмінна якість

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам виготовлення яхт будь-якого типу. Ми готові самостійно виготовити проект або реалізувати ваші мрії. Для роботи використовується виключно високоякісна суднова сталь. Контроль якості будівництва здійснюється на кожному етапі, тому ми гарантуємо високу якість будівництва. Звернувшись до професіоналів ХСП, ви отримаєте надійну і функціональну яхту за вигідною ціною.