Комплектуючі

Комплектующие - судовые системы

Виготовлення суднових систем

Виготовлення суднових систем – робота, яка потрібна для кожного судна. Трубопроводи відіграють найважливішу роль на плавзасобах. Саме з їх допомогою здійснюється подача палива, відведення вихлопних газів, подача охолоджувальної рідини для двигунів. З часом трубопроводи і суднова арматура стають непридатними, і потребують заміни. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує будівництво суднових систем швидко та вигідно.

Виготовлення суднових трапів

Виготовлення суднових трапів потрібне як для пасажирських, так і для вантажних суден. Саме завдяки трапу здійснюється швидка і безпечна посадка і висадка пасажирів на судно. Вироби подібного роду для різних типів суден відрізняються, тому краще замовляти їх виготовлення, а не купувати готовий варіант. Він може просто не підійти для ваших завдань.

Комплектующие - трапы судовые
Изготовление и монтаж систем судовых трубопроводов

Виготовлення систем суднових трубопроводів

Виготовлення систем суднових трубопроводів потрібно на самих різних суднах. Як на старих, радянських плавзасобах, так і на нових. Як на пасажирських, так і на вантажних, або рибальських. Суднові трубопроводи – це артерії та вени, по яких протікають найважливіші рідини для функціонування судна. У разі несправності будь-якої з систем, використовувати плавзасіб вже не можна, його необхідно відправляти на ремонт.