Виготовлення човнів

Виготовлення човнів на замовлення – одна з найбільш затребуваних видів робіт, яку виконують фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства. Такі судна, в більшості випадків, клієнти купують для себе. Зазвичай вони використовуються для прогулянок по великих річках і озерах нашої країни, а також для аматорської риболовлі. У деяких випадках ХСП займається будівництвом човнів для бізнесу. Нові судна набагато охочіше беруть в оренду, ніж старі, а в перші роки плавзасоби практично не вимагають обслуговування і серйозних фінансових витрат.

Постройка лодки

З якого матеріалу можлива побудова човнів професіоналами ХСП

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства здійснюють виробництво і продаж човнів з різними характеристиками вантажопідйомності і габаритами. Перш за все судна подібного роду поділяються за типом матеріалів, з яких вони виготовлені. Однак найбільш популярними є човни з алюмінію.

На нашому сайті з будівництва плавзасобів ви можете замовити алюмінієві човни з металу високої якості. Такі рішення мають ряд переваг, у тому числі:

  • Алюміній не схильний до корозії. На відміну від сталі, даний матеріал не іржавіє. За рахунок цього, істотно збільшується термін експлуатації човнів, і не потрібно спеціальних умов для зберігання;
  • Міцність. Незважаючи на те, що алюміній вважається м’яким металом, він здатний витримувати серйозні удари без пошкоджень. Тому на такі човни можна встановлювати навісні бензинові двигуни, не боячись пробоїн при попаданні на мілину або на корч.
  • Порівняно невисока ціна. Алюмінієві плавзасоби значно вигідніше, ніж човни з дорогих сортів дерева, не кажучи вже про інноваційні вуглепластикові.

Херсонське суднобудівельне підприємство – це човни українського виробництва для будь-яких потреб. Зателефонуйте або напишіть нам, і ми обов’язково допоможемо вам підібрати ідеальний варіант для вашого випадку.

ХСП – це човни високої якості

Довірившись професіоналам Херсонського суднобудівельного підприємства, ви можете бути впевнені у високій якості човнів. Наші майстри з виготовлення плавзасобів мають величезний досвід виробництва суден подібного роду. Ми отримуємо найкращі матеріали від перевірених постачальників. ХСП контролює якість на кожному етапі виробництва і пропонує човни за низькими цінами. Ми гарантуємо будівництво човнів в найкоротші терміни, тому з послугами ХСП ви заощадите не тільки гроші, але і час.