Будівництво катерів

Херсонське суднобудівельне підприємство спеціалізується на будівництві катерів різних видів. Судна подібного роду мають попит як серед приватних осіб, так і для бізнесу. Катери влітку використовуються для найрізноманітніших цілей. Їх здають в оренду, використовують для маршрутних або екскурсійних пасажирських перевезень. Ну і, звичайно ж, нерідко їх замовляють для себе. Виробництво катерів від Херсонського суднобудівельного підприємства – це найкраще рішення з точки зору ціни і якості. Ми здійснюємо будівництво суден за будь-якими проектами.

Постройка катера

Як виготовляють катера на Херсонському суднобудівному підприємстві

Перед виготовленням катера на замовлення, професіонали ХСП проводять переговори з клієнтом. Для нас важливо зрозуміти, яке саме судно вам потрібно. Коли ми вислухаємо всі ваші вимоги і побажання, інженери підприємства приступлять до розробки проекту. Також ми виготовляємо плавзасоби і за вашими кресленнями. Перед початком роботи майстри нашої компанії проаналізують надану технічну документацію на предмет недоліків. Ми усунемо всі недоліки і виготовимо збалансоване і продумане судно.

На Херсонському суднобудівному підприємстві клієнти можуть замовити катери наступного типу:

  • Невеликі судна з підвісним мотором;
  • Невеликі катери зі стаціонарним двигуном, кокпітом, розраховані на 5 пасажирів;
  • Каютні катери з вбудованим приміщенням для пасажирів в корпусі
  • Великі пасажирські судна, розраховані на кілька десятків пасажирів, що призначені для маршрутних або екскурсійних перевезень;
  • Спеціалізовані катери для дайвінгу та ін.

Яке б судно ви не забажали, довірившись фахівцям Херсонського суднобудівельного підприємства, ви отримаєте відмінну якість.

Херсонське суднобудівельне підприємство – економія часу і коштів

Професіонали ХСП спеціалізуються на виробництві катерів і пасажирських суден. Ми пропонуємо найкращі судна в Україні за вигідними цінами. Виготовлення катерів виконується на власних виробничих потужностях підприємства. Більшість деталей ми також випускаємо на нашому підприємстві. Завдяки високій локалізації виробництва, ціна будівництва істотно знижується. Наявність необхідного досвіду і обладнання дозволяють нам реалізовувати замовлення максимально швидко, дозволяючи вам заощадити максимальну кількість часу.