Суднові дизелі

Оголошення типу “куплю дизель судновий” зустрічаються регулярно. Більшість суден, що ходять по нашим річкам та морям, знаходяться в поважному віці. Багато з них були випущено ще за часів СРСР. А двигуни вимагають відповідного догляду, який є далеко не завжди. Тому заміна силового агрегату на судні може знадобитися в будь-який момент. Херсонське суднобудівельне підприємство – це ваша можливість купити суднові дизеля у дилера відомого європейського виробника.

В каталозі суднових дизелів ви знайдете рішення для будь-якого судна

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує суднові дизеля для плавзасобів будь-якого типу як нові так і вживані. Двигуни подібного роду є виключно стаціонарними і встановлюються на судна, де потрібна велика потужність, економічність, зручність і простота обслуговування. Наприклад, до таких можна віднести:

  • рибальські фелюги, траулери, сейнери;
  • прогулянкові катери та теплоходи;
  • “плавучі ресторани”, розважальні судна;
  • яхти;
  • портові буксири тощо.

Сучасний судновий дизель має ряд переваг над застарілими морально, радянськими варіантами. Перш за все, мова йде про потужність, надійність, та, що найголовніше, – економічність. Модернізовані двигуни та паливні системи набагато краще переносять інтенсивну експлуатацію. Крім того, такі мотори більш екологічні.
У нашому каталозі суднових дизелів ви зможете підібрати двигуни з будь-якими характеристиками. Пропонуємо широкий вибір варіантів за обсягом, потужністю, споживанням палива, кількості обертів та ряду інших показників.

Херсонське суднобудівельне підприємство – гарантія якості

Встановивши на судно дизель від Херсонського суднобудівельного підприємства, судновласник може бути впевнений в тому, що плавзасіб буде на ходу протягом тривалого часу. Ми реалізуємо силові агрегати від компаній, які зарекомендували себе високою надійністю. У каталозі нашого сайту ви знайдете продукцію, що відповідає всім вимогам безпеки.
Ми пропонуємо силові установки за вигідними цінами. На все дизеля від Херсонського суднобудівельного підприємства надається гарантія. Доставка моторів здійснюється по всій території України. Також фахівці компанії пропонують установку і налагодження силових агрегатів. Вибравши продукцію і послуги від ХСП, ви можете бути впевнені в тому, що ваше судно вас не підведе.