Обслуговування роз’їздного катеру

Якісне обслуговування роз’їздного катеру є запорукою безпеки його експлуатації. Плавзасоби подібного роду використовуються для доставки екіпажу, лоцманів, а також постачання запчастин на бойові кораблі і вантажні судна, які стоять на рейді. На жаль, у судновласників не завжди є можливість підтримувати роз’їздні катери в належному технічному стані, через що існує ризик поломки в морі. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує капітальний ремонт та усунення несправностей на суднах подібного типу.

Ремонт разъездного катера

Що включає в себе ремонт роз’їздного катеру?

Відразу ж після прибуття судна в доки Херсонського суднобудівельного підприємства, наші фахівці проводять оцінку технічного стану. Діагностика роз’їздного катеру включає в себе його підйом, дефектацію корпусу, валів, гребних гвинтів, двигуна та всіх основних комунікацій на судні, в тому числі електрики та трубопроводів. Після завершення дефектації наші професіонали готують ремонтну відомість.

Сервіс від Херсонського суднобудівельного підприємства включає в себе наступні роботи:

  • Очищення корпусу від обростання і залишків лакофарбових матеріалів;
  • Заміну ділянок корозії, пробоїн і дрібних пошкоджень;
  • Капітальний ремонт та заміну суднового дизелю;
  • Відновлення або заміну гребних гвинтів, валів, редукторів;
  • Заміну елементів суднового електрообладнання, засобів навігації та зв’язку;
  • Оновлення трубопровідних систем тощо.

Крім того, фахівці ХСП здійснюють і ремонт житлових приміщень. Зокрема, наші професіонали замінять обшивку, проведуть хімчистку, відремонтують меблі. Обов’язково проводиться і ремонт систем забезпечення безпеки пасажирів та екіпажу.

Ремонт від Херсонського суднобудівельного підприємства – гарантія якості

ХСП здійснює надійний та якісний ремонт роз’їздних катерів будь-якого типу, за найвигіднішими цінами в Україні. На нашій фірмі працюють фахівці з величезним досвідом обслуговування суден подібного роду. Ми маємо власне обладнання. ХСП самостійно виробляє значну кількість деталей для ремонту суден. Решта купуються безпосередньо у провідних світових виробників. На всі виконані роботи надається гарантія.