Монтаж суднових щогл

Монтаж суднових щогл потрібен в разі будівництва нового судна, в процесі ремонту, а також у разі їх пошкодження або падіння. Щогли – це найважливіша частина будь-якого судна. Вона використовується для підйому вітрил (для вітрильних плавзасобів), для несення ходових і стояночних вогнів, для закріплення вантажних стріл, монтажу засобів зв’язку і сигналізації, підняття прапорів і т. інш. Як правило, падіння щогл відбувається або через закінчення терміну служби, через що кріплення стають непридатними, або через сильний вітер, удар об конструкції мостів тощо. Херсонське суднобудівельне підприємство – це оперативне і надійне виготовлення і монтаж щогл на судно.

Монтаж мачт судовых

Від чого залежить ціна виготовлення і монтажу щогл на судно?

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює виготовлення і монтаж щогл на судно будь-якого типу. Вартість послуг відрізняється в залежності від ряду факторів. В тому числі:

  • Тип продукції, що виготовляється і встановлюється на щогли;
  • Матеріалу щогли – сталь, алюміній;
  • Технічний стан судна, що вимагає подібних робіт;
  • Цілісність корпусу судна;
  • Необхідність виконання додаткових робіт.

ХСП пропонує виготовлення та монтаж суднових щогл за вигідними цінами. Цехи компанії оснащено всім необхідним для проведення робіт подібного роду. Ми виготовляємо щогли на власних виробничих потужностях, завдяки чому ви отримуєте вироби від виробника, без додаткових націнок і посередників.

Як виконується виготовлення і монтаж щогл?

Як правило, для невеликих суден використовується одиночна щогла. Фактично вона являє собою трубу великого діаметру з поперечиною, що виконано зі сталі. Щогла може бути виготовлена такою, що може завалюватися, або встановлюватися стаціонарно. Завалювати щоглу потрібно при проходженні перешкод, для її обслуговування або забезпечення вантажно-розвантажувальних робіт. Механізм завалювання може бути ручним, або, при значних розмірах щогли, – гідравлічним.

Щогли, як правило, мають майданчики для кріплення вогнів, тифонів, радіо- та навігаційного обладнання.

На верхній палубі судна становлюються розкріплення щогли за допомогою стоячого такелажу. Від неї простягаються ванти – спеціальні сталеві троси, що кріпляться до бортів плавзасобу і забезпечують стійкість. Спереду щогла закріплюється за допомогою штаг, а ззаду використовується бакштаг.

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства мають величезний досвід у виготовленні і монтажу суднових щогл. Ми знаємо про всі особливості роботи, і готові виконати установку на суднах будь-якого типу. Довірившись нам, ви отримаєте якісний монтаж, і щогла, що встановлена нашими професіоналами, прослужить на користь вашого судна багато років. Херсонське суднобудівельне підприємство надає гарантію на всі види ремонтних робіт на судні.