Будівництво прогулянкового судна

За будівництвом прогулянкового судна до нас найчастіше звертаються замовники з приморських регіонів. За допомогою таких плавзасобів організовуються екскурсії та налагоджуються пасажирські перевезення по морю між центральною частиною міст і віддаленими районами, на яких розташовані бази відпочинку. Крім того, судна такого типу мають попит і серед компаній, які організовують дайвінг для клієнтів. А також останнім часом зростає попит на прогулянкові судна і для річкових перевезень. Екскурсії по дніпровським плавням все більш популярні як один з видів сімейного відпочинку. Херсонське суднобудівельне підприємство – це будівництво прогулянкового судна, яке буде відповідати будь-яким вимогам замовника.

Постройка прогулочного судна

Що включає в себе будівництво прогулянкового судна

До категорії прогулянкових, як правило, відносяться маломірні судна (катери і яхти), розраховані на кілька десятків пасажирів. Зазвичай до 20-30 місць, але буває і більше. Роботи над судном починаються з розробки та узгодження проекту. Інженери ХСП виконають будівництво як за типовими кресленнями, так і за проектом власної розробки. Крім того, ми готові виконати замовлення і за кресленнями замовника.

Створення прогулянкового судна – це поетапний процес, що включає в себе наступні роботи:

  • збирання корпусу судна;
  • монтаж головних двигунів, дизель-генераторів, збірка суднових систем;
  • монтаж гвинторульового комплексу;
  • оздоблення суднових приміщень, обладнання капітанською рубки, салону, технічних приміщень та інш;
  • монтаж електричних систем, встановлення засобів зв’язку і навігації;
  • малярні роботи і т.п.

По завершенню будівництва судно відправляється на випробування. Перевіряються всі системи життєзабезпечення і безпеки. Проводяться пусконалагоджувальні роботи. Потім судно спускають на воду і проводять фінальне тестування, що включає перевірку остійності і ходових якостей судна.

Херсонське суднобудівельне підприємство – кращі прогулянкові судна для вашого бізнесу

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво прогулянкових суден для будь-яких цілей. Ми готові побудувати як невеличкі катери, що мають обмежений запас ходу, так і міні-теплоходи, призначені для подолання порівняно великих відстаней. Продукція ХСП – це впевненість для команди і комфорт для пасажирів. На всі судна від нашого підприємства надається гарантія. У нас ви можете замовити прогулянкові катери і яхти за кращими цінами.