Будівництво

Постройка алюминиевого катамарана

Будівництво алюмінієвих катамаранів

Будівництво катамаранів з алюмінію – це прекрасне рішення як для морського, так і для річкового судноплавства. Судна подібного роду відрізняються мінімальною масою і відмінною швидкістю. Крім того, такі плавзасоби чудово підходять для моря через хорошу остійність і керованість. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує будівництво алюмінієвих катамаранів будь-якого типу і будь-яких розмірів. Ми гарантуємо високу якість.

Будівництво алюмінієвих яхт

Виробництво алюмінієвих яхт – завдання, яке часто ставлять перед фахівцями Херсонського суднобудівельного підприємства. Причому судна, що купують, – найрізноманітніші. Хтось вважає кращими вітрильні плавзасоби, вловлювати повітряні потоки і розганяти судно до великій швидкості для таких замовників – здійснення їх бажань. А комусь більше до душі насолоджуватися звуком дизельного двигуна, який розмірено веде яхту вперед. Судна замовляють як для себе, так і для бізнесу, здаючи плавзасоби в оренду або організовуючи екскурсії.

Постройка алюминиевой яхты
Постройка катера

Будівництво катерів

Херсонське суднобудівельне підприємство спеціалізується на будівництві катерів різних видів. Судна подібного роду мають попит як серед приватних осіб, так і для бізнесу. Катери влітку використовуються для найрізноманітніших цілей. Їх здають в оренду, використовують для маршрутних або екскурсійних пасажирських перевезень. Ну і, звичайно ж, нерідко їх замовляють для себе.

Будівництво човнів

Виготовлення човнів на замовлення – одна з найбільш затребуваних видів робіт, яку виконують фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства. Такі судна, в більшості випадків, клієнти купують для себе. Зазвичай вони використовуються для прогулянок по великих річках і озерах нашої країни, а також для аматорської риболовлі. У деяких випадках ХСП займається будівництвом човнів для бізнесу. Нові судна набагато охочіше беруть в оренду, ніж старі, а в перші роки плавзасоби практично не вимагають обслуговування і серйозних фінансових витрат.

Постройка лодки
Постройка лоцманского катера

Будівництво лоцманського катеру

Будівництво лоцманського катеру – популярна послуга для бізнесу, який спеціалізується на морських вантажоперевезеннях. Плавзасоби такого типу часто використовуються для перевезення офіційних осіб з судна на берег і назад. Крім того, будівництво лоцманського катеру може знадобитися і портам, яким потрібно заводити пасажирські або вантажні судна до причалів, або виводити на зовнішній рейд.

Будівництво прогулянкового катеру

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам виробництво прогулянкових катерів будь-якого типу. Судна подібного роду часто купуються для курортів або для великих міст, які побудовані на берегах великих річок. Прогулянковий катер дозволяє проводити прогулянки по водоймах, влаштовувати екскурсії, а в окремих випадках такі судна використовуються і для вивозу дайверів.

Постройка прогулочного катера
Постройка прогулочного судна

Будівництво прогулянкового судна

За будівництвом прогулянкового судна до нас найчастіше звертаються замовники з приморських регіонів. За допомогою таких плавзасобів організовуються екскурсії та налагоджуються пасажирські перевезення по морю між центральною частиною міст і віддаленими районами, на яких розташовані бази відпочинку. Крім того, судна такого типу мають попит і серед компаній, які організовують дайвінг для клієнтів. А також останнім часом зростає попит на прогулянкові судна і для річкових перевезень.

Будівництво сталевих яхт

Будівництво сталевих яхт – популярна послуга як серед бізнесу, так і серед приватних клієнтів. Яхти можуть використовуватися в якості прогулянкових суден, для здачі в оренду, або ж для особистого використання. Варіантів будівництва таких суден безліч. Ви можете вибрати як невеликий плавзасіб для прогулянок по морю або річці, так і комфортабельну моторну яхту з просторою, багато оздобленою каютою.

Постройка яхты из стали
Постройка яхт

Будівництво яхти

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам будівництво яхт для будь-яких цілей. У наших фахівців замовляють найрізноманітніші судна. Одним замовникам потрібна невелика, легка яхта для прогулянок. Інші клієнти потребують великих суден з максимальним комфортом. Третім необхідне виробництво яхт для бізнесу, для організації перевезень, прогулянок та екскурсій для пасажирів або ж здачі плавзасобів в оренду в Одесі або інших приморських містах України.

Будівництво буксирів

Будівництво буксирів значно спростило сучасне судноплавство. Судна подібного типу дозволили полегшити вхід в порт величезних і неповоротких суховантажників і танкерів, для яких самостійне швартування – дуже проблематична справа. Виробництво буксирів дозволяє полегшити і перевезення різних матеріалів і продуктів по великих річках України. Буксир з несамохідною баржею доставлять вантаж в будь-який порт.

Постройка буксиров
Постройка пассажирского судна

Будівництво пасажирських суден

Будівництво пасажирських суден на Херсонському суднобудівельному підприємстві відбувається постійно. Такі плавзасоби замовляють часто, причому для самих різних потреб. Фахівці ХСП, не покладаючи рук, трудяться над найрізноманітнішими судами, від невеликих прогулянкових катерів, до великих пасажирських моторних яхт і міні-теплоходів.

Будівництво рибного флоту

Херсонське суднобудівельне підприємство – це будівництво рибного флоту для вилову риби майже в будь-яких обсягах. Наші фахівці здійснюють будівництво суден будь-якого типу, призначених для самих різних цілей. Зокрема, в нашій компанії ви можете замовити як невеликі рибальські боти або фелюги, так і великі траулери і сейнери. Херсонське суднобудівельне підприємство виконає будівництво суден за привабливими цінами.

Постройка рыбный флот
Постройка рыболовного судна

Будівництво рибальських суден

Будівництво рибальських суден – однин з найбільш затребуваних видів робіт у всьому суднобудуванні. Промисловий вилов риби – це вигідний бізнес, який дозволяє отримати доступ до різних морських багатств. За допомогою такого судна судновласник може організувати вилов практично будь-якої риби або будь-яких інших представників морської фауни, наприклад – рапанів.

Будівництво барж

Будівництво баржі, як правило, замовляють сільськогосподарські і будівельні підприємства України. За допомогою таких суден здійснюється доставка сипучих будматеріалів (піску, щебеню) або зернових (пшениця, овес, ячмінь) до розвантажувальних терміналів, які розташовані на берегах великих річок країни. Крім того, виготовлення барж замовляють і для морських перевезень в межах України.

Постройка барж
Постройка алюминиевых лодок

Виробництво алюмінієвих човнів

Виробництво алюмінієвих човнів – одна з найбільш частих робіт, яку виконують фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства. Найчастіше, такі плавзасоби замовляють, щоб здавати в оренду для прогулянок або риболовлі на озерах чи річках України. Крім того, судна такого типу нерідко купують і для себе. Такі човни можуть бути як весловими, так і моторними.

Виготовлення маломірних суден

Побудова маломірних суден є затребуваною послугою як на морському, так і на річковому флоті. До даної категорії відносяться самохідні судна з головним двигуном потужністю менш як 55 кВт і несамохідні та вітрильні судна валовою місткістю менше 80 реєстрових тонн, а також моторні судна незалежно від потужності двигуна або валовою місткістю не більше ніж 10 реєстрових тонн і несамохідні судна (гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограмів, байдарки вантажопідйомністю 150 і більше кілограмів та надувні судна вантажопідйомністю 225 і більше кілограмів).

Постройка маломерного судна
Постройка современного судна

Виготовлення сучасного судна

Виробництво сучасних суден є актуальним для компаній, чий пасажирський, робочий, прогулянковий або рибальський флот застарів і потребує заміни. Не секрет, що левову частку флоту приватних компаній складають плавзасоби, які були побудовані ще за радянських часів. Однак з тих пір пройшло вже більше 25 років, а на одній тільки реконструкції та ремонті довго протримати катер або сейнер на ходу виходить далеко не завжди.