Ремонт гребних гвинтів

Ремонт гребних гвинтів необхідний після різних пошкоджень об лід, камені, попадання судна на мілину, в результаті чого гнуться і ламаються лопаті, можлива також і втрата гребного гвинта. Імовірність ушкодження даного елементу вкрай висока. Гребний гвинт – це найважливіша деталь на судні. Саме завдяки йому здійснюється рух човну, катеру або іншого плавзасобу. Тому за станом гвинта потрібно стежити.

Використовувати судно з пошкодженим гребним гвинтом можна. По-перше, їм набагато складніше управляти, через що і команда, і пасажири піддаються ризику. По-друге, пошкоджений гребний гвинт призводить до швидкого зносу інших деталей гвинторульового комплексу. Тому вирішувати проблему потрібно, не відкладаючи на потім. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам усунення несправностей гребних гвинтів, обслуговування валів та інших частин гвинторульового комплексу.

Ремонт гребных винтов

Що включає в себе ремонт гребних гвинтів

Перший етап усунення несправностей гребних гвинтів – діагностика. Для цього наші фахівці виконають підйом судна, демонтують деталь і вивчать ступінь пошкоджень. Після цього наші спеціалісти розкажуть вам, чи можна відновити гребний гвинт, і чи варто це робити чи краще поставити новий. Ремонт гребних гвинтів може полягати в наступних видах робіт в залежності від матеріалу гребного гвинта:

  • Відновлення частини або навіть цілої лопаті;
  • Рихтування, вирівнювання зігнутих лопатей;
  • Заплавка тріщин;
  • Відновлення геометрії гвинта;
  • Очищення від обростань та полірування.

Після завершення ремонту виконується балансування гребного гвинта. Потім наші фахівці встановлять його на судно. Останній етап – спуск судна на воду та тестування. Якщо плавзасіб показує рівний, плавний хід, двигун розвиває необхідні обороти, роботи завершуються і судно повертається власнику.

Швидкий та якісний ремонт на ХСП

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт гребних гвинтів стаціонарних двигунів для плавзасобів будь-якого типу. Неважливо, чи у вас невеликий катер або прогулянкова яхта, наші фахівці усунуть несправність швидко і надійно. Величезний досвід ремонтних робіт та наявність необхідного обладнання дозволяють нам гарантувати якість всіх виконаних маніпуляцій з обладнанням.

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує усунення несправностей гребних гвинтів за вигідними цінами. Для проведення відновлювальних робіт не обов’язково гнати судно на завод. Ви можете надіслати пошкоджену деталь, наші фахівці проведуть необхідні роботи по відновленню і відправлять в будь-яку точку України.