Переобладнання пасажирських суден

Своєчасний ремонт і переобладнання суден – запорука успішного бізнесу в морських і річкових пасажирських перевезеннях. Навряд чи пасажирам захочеться купувати квитки на старий, іржавий катер з порваною обшивкою сидінь і кіптявою, що залітає в салон. Модернізація пасажирських суден зробить їх комфортабельними і привабливими для людей. Людина обов’язково захоче повторити поїздку на м’якому, зручному катері, в салоні якого не смердить дизелем і технічними рідинами. Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює переобладнання суден за низькими цінами.

Переоборудование пассажирских судов

Що включає в себе переобладнання пасажирських суден

Модернізація пасажирських суден включає в себе комплексне оновлення всіх основних систем плавзасобу, підвищення комфорту для пасажирів, а також гарантування безпеки. Перед початком робіт проводиться дефектація, в рамках якої визначається фронт робіт і з’ясовується, які елементи судна потребують модернізації. Херсонське суднобудівельне підприємство виконає наступні роботи:

  • Усунення дефектів корпусу – ділянок корозії, тріщин, пробоїн, вм’ятин;
  • Установка нового суднового дизелю, або ремонт старого;
  • Модернізація гвинторулевого комплексу судна, встановлення нових елементів під потужність нового двигуна;
  • Заміна систем навігації та засобів зв’язку на судні;
  • Ремонт і заміна суднових систем, в тому числі й електричних;
  • Ремонт приміщень для екіпажу, модернізація систем управління судном;
  • Ремонт приміщень для пасажирів, повна заміна сидінь і ілюмінаторів, встановлення або ремонт системи кондиціонування;
  • Модернізація систем сигналізації на судні і т.д.

Довіривши фахівцям Херсонського суднобудівельного підприємства старий катер, після ремонту і модернізації ви отримаєте судно, що відповідає всім сучасним вимогам за комфортом, ходовими якостями, економічністю та безпекою.

У що можна переобладнати пасажирське судно?

Переобладнання судна не завжди має на меті його модернізацію. Зокрема, плавзасіб, що призначений для перевезення пасажирів, легко може бути перероблено в судно іншого типу. Найчастіше старі катери і яхти перетворюють в невеликі плавучі ресторани. Частіше за все, для цього робляться надбудови, додається другий ярус, облаштовується кухня і приміщення для персоналу. Крім того, старе судно можна переобладнати і в плавучий готель.

Також катери нерідко переобладнують з пасажирських суден в невеликі вантажні, або ж рибальські. Для цього пасажирську частину вкорочують, а на звільненому просторі встановлюють спеціальне обладнання для лову, зберігання і переробки риби. Якщо маломірне судно в поганому стані і вже не годиться для подальшої експлуатації, його можна перетворити в баржу.