Переобладнання судна

Модернізація суден – обов’язкова вимога для будь-якого судновласника. Рано чи пізно будь-який плавзасіб починає приносити збитки. Час йде, технології не стоять на місці, та й ціни на витратні матеріали і паливо постійно ростуть. Утримувати старий радянський катер або буксир, які витрачають величезну кількість палива, просто невигідно.

Крім того, з часом судна зношуються і вимагають ремонту. З кожним роком вони ламаються все частіше. Ви хочете заощадити на пальному і позбутися постійних простоїв через поломки? Ремонт і переобладнання суден від Херсонського суднобудівельного підприємства вирішать всі ваші проблеми.

Переоборудование судов

Переобладнання суден позбавить від зайвих витрат

Модернізація плавзасобів включає в себе всі необхідні роботи для підвищення економічності, надійності і безпеки. Професіонали Херсонського суднобудівельного підприємства готові надати всі необхідні послуги для того, щоб ваше судно приносило вам тільки прибуток, і ніякого головного болю. Ми знаємо, що потрібно зробити для того, щоб плавзасіб працював максимально ефективно:

  • Встановити новий, сучасний дизель;
  • Замінити застарілі елементи гвинторульового комплексу на більш надійні;
  • Виконати монтаж нових систем, що полегшують керування судном і його експлуатацію;
  • Встановити новітні засоби навігації і зв’язку;
  • Замінити трубопровідні системи, використовуючи сучасні і якісні елементи систем, потужні насоси, електродвигуни та ін;
  • Позбутися старих зношених меблів, встановивши нове оздоблення, меблі і замінивши сантехніку;
  • Відремонтувати або встановити нові кондиціонери і системи опалення.

Довіривши переобладнання судна фахівцям ХСП, ви позбавите себе від простоїв, пов’язаних з поломками, істотно заощадите на паливі і подаруйте пасажирам комфорт, після якого вони обов’язково захочуть повернутися.

Чи можна переобладнати плавзасіб в судно іншого типу?

Звичайно. І це дуже популярна послуга на Заході. Поступово вона приходить і до нас.

Все частіше клієнтів, які звертаються в ХСП, цікавить переобладнання маломірних суден у всілякі плавучі комплекси для відпочинку. Наприклад, в ресторани на воді, або навіть в готелі. Крім того, популярна послуга з переобладнання пасажирських суден в вантажні та навпаки. Навіть давньому, непридатному до експлуатації плавзасобу можна надати друге життя. Наприклад, перетворивши його в вантажну самохідну чи несамохідні баржу.