Гребні гвинти

Гребний гвинт суднового двигуна є найважливішим елементом судна. Він забезпечує рух катеру або яхти, саме на нього передається крутний момент від двигуна. Однак, даний елемент рано чи пізно також вимагає заміни. Найбільш поширена причина – удар по дну, через що лопаті гнуться і ламаються. В такому випадку необхідно купити судновий гребний гвинт та встановити його замість пошкодженого.

Як правильно обирати гребні гвинти для свого судна?

Першочерговим критерієм підбору гребного гвинта для судна є потужність двигуна та передавальне відношення редуктору. Бувалі мореплавці не рекомендують вибирати конструкції для суден, виключно виходячи тільки з показань тахометру. Не купуйте вироби “на слух” або за порадами знайомих. Потрібно точно знати потужність мотору, параметри редуктору, а вже виходячи з них підбирати гвинти для катеру, або яхти. Другим важливим критерієм при виборі є співвідношення між тягою гвинта та швидкістю, що розвивається судном при його застосуванні. На одному й тому ж моторі, застосовуючи різні види гвинтів, ви можете отримати кращу тягу судна або більшу його швидкість.

Крім того, суднові гвинти поділяються за матеріалами, з яких вони виготовлені. Для виробництва гвинтів нашим підприємством використовуються три основних види металу:

  • алюміній;
  • нержавіюча сталь,
  • суднова сталь.

Алюмінієві зразки мають велику товщину лопатей в порівнянні зі сталевими гребними гвинтами. Тому вони гірше використовують характеристики двигуна. Відгуки про них говорять, що такі екземпляри недовговічні, кожен удар по дну може порушити геометрію. Це призведе до необхідності заміни.

Важливим фактором є кількість лопатей. Найчастіше зустрічаються в продажу гвинти на катери з 3 лопатями. Проте їхня кількість може бути і іншою. Зокрема, існують вироби, на яких встановлено 2, 4, 5 лопатей і т.д. Останнім часом стали популярними вироби з композитних матеріалів.

Крім того, при виборі, необхідно звертати увагу на діаметр виробу, крок лопатей, дискове відношення, особливо ступиці тощо.

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує величезний вибір гвинтів

Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює підбір, розрахунок та продаж гребних гвинтів на судна будь-якого типу. В нашому магазині клієнт може замовити конструкцію як для невеликого рибальського судна, так і для великого рибальського траулера або пасажирського катера. Пропонуємо велику кількість виробів, що відрізняються за характеристиками, завдяки чому, ви можете знайти підходящий варіант під будь-який двигун.

У ХСП ви можете купити гребні гвинти за вигідними цінами. Крім того, наші професіонали зроблять установку конструкції на ваше судно. Ми надаємо гарантію на всі вироби, які ви придбаєте у нашого підприємства. Доставка та оплата здійснюються будь-яким зручним способом.