Прогулянкові судна

Прогулянкове судно – відмінний варіант для початку власного бізнесу в сфері розваг та туризму. Якщо купити прогулянкове судно, на ньому можна влаштовувати прогулянки та екскурсії. Крім того, можна придбати навіть спеціальне розважальне судно, обладнане для особливих заходів, таких як морські вечірки. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує придбати прогулянкові плавзасоби від виробника за вигідними цінами.


Якими бувають прогулянкові судна

Плавзасоби подібного роду можуть належати до однієї з двох категорій, в тому числі:

  • маломірні судна – розраховані не більше ніж на 18 осіб, з яких не більше 12 пасажирів;
  • пасажирські судна – призначені для перевезення більше 12 пасажирів.

Перший тип найчастіше використовується для прогулянок по річках, або для виходів у море на невелику відстань і нетривалий час (як правило, 1-2 години). Зазвичай це невеликі катери або яхти.

Пасажирські прогулянкові судна можуть використовуватися для тривалих екскурсій (тривалістю до декількох годин), а також для проведення різних заходів, в тому числі концертів або вечірок. Також, таке прогулянкове судно можна використовувати для подорожей.

Херсонське суднобудівельне підприємство – широкий вибір прогулянкових суден

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам купити прогулянкові судна різного типу. Ми реалізуємо плавзасоби власного виробництва і гарантуємо високу якість. Судна виготовляються відповідно до чинних стандартів суднобудування, наша продукція відрізняється високою надійністю, довговічністю і стійкістю навіть в поганих погодних умовах.

Херсонське суднобудівельне підприємство займається будівництвом як маломірних, так і пасажирських суден. Наші фахівці мають величезний досвід в сфері суднобудування, тому вони реалізують будь-яку ідею замовника. Ми пропонуємо виготовлення суден по проектам власної розробки або за клієнтськими кресленнями та ескізами.

Професіонали ХСП попередньо проаналізують проект, виявлять слабкі сторони (якщо вони є) і запропонують виправити недоліки. Судна, що побудовані нашим підприємством, ви можете побачити на фото на нашому сайті. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує завжди доступні ціни на будь-який типи продукції, а також оперативну доставку в будь-яку точку України.