Виготовлення барж

Будівництво баржі, як правило, замовляють сільськогосподарські і будівельні підприємства України. За допомогою таких суден здійснюється доставка сипучих будматеріалів (піску, щебеню) або зернових (пшениця, овес, ячмінь) до розвантажувальних терміналів, які розташовані на берегах великих річок країни. Крім того, виготовлення барж замовляють і для морських перевезень в межах України. Херсонське суднобудівельне підприємство виготовить судно з урахуванням всіх вимог замовника.

Постройка барж

Як будується баржа

Будь-яке будівництво завжди починається з розробки проекту. Інженери фірми ХСП виконають проектування баржі, з огляду на ваші побажання. Крім того, ми готові виготовити судно за типовим проектом або за вашою документацією. Якщо будівництво буде виконуватися за кресленнями клієнта, наші професіонали проаналізують їх, і в разі виявлення недоліків, перероблять.

Будівництво баржі – процес, що включає в себе кілька етапів. Херсонське суднобудівельне підприємство виконує наступні роботи:

  • Складання корпусу судна, зварювальні роботи;
  • Монтаж пристроїв та механізмів для буксирування плавзасобу;
  • Виготовлення та монтаж гвинто-рульового комплексу;
  • Облаштування бака і юта;
  • Облаштування вантажного пристрою тощо.

Також Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює будівництво самохідних барж. На судно встановлюється дизель, облаштовуються трубопровідні системи, необхідні для роботи плавзасобу.

Наші фахівці встановлюють новітні засоби навігації та системи зв’язку, які дозволяють точно встановити місцезнаходження і підтримувати контакт з портом. Усі судна від ХСП перед здачею проходять випробування, в ході яких усуваються недоліки і проводиться налагодження судна.

Херсонське суднобудівельне підприємство – будівництво суден з економією часу

Замовивши самохідну чи несамохідні баржу в ХСП, ви зможете істотно заощадити час. Наші професіонали мають величезний досвід роботи, що істотно прискорить процес будівництва. У Херсонського суднобудівельного підприємства в наявності все необхідне для роботи обладнання. Ми гарантуємо виконання замовлень будь-якої складності в найкоротші терміни.

Судна від ХСП – це не тільки економія часу, а й дійсно висока якість. Контроль здійснюється на кожному етапі виробництва. Ми використовуємо обладнання власного виробництва, а також від кращих світових компаній, щоб ви отримали якісну, надійну і функціональну баржу.