Переробка яхти

Переробка яхти доволі поширений запит серед наших клієнтів. У більшості випадків судновласники бажають підвищити комфорт свого судна, зробити його більш затишним або зручним для тривалих переходів, участі в гонках. Крім того, старі плавзасоби потребують постійних вкладень. Моторні судна споживають занадто багато палива, але при цьому не відрізняються високою швидкістю. Нерідко вікові яхти виходять з ладу і простоюють в доках, а потім і зовсім стають непридатними. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує переобладнання яхт за адекватними цінами.

Переделка яхт

Як проводиться модернізація яхти фахівцями ХСП?

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує клієнтам декілька варіантів для переобладнання яхт. Кінцеве рішення залежить від потреб замовника і типу судна, яке надходить до наших фахівців. Професіонали ХСП виконають дефектацію та визначать всі проблеми, які є на судні. З урахуванням виявлених недоліків ми складаємо проект і погоджуємо його з замовником. Як тільки обсяг робіт узгоджено, співробітники ХСП приступають до робіт. Модернізація яхт може включати в себе наступні операції:

  • Заміна суднового дизеля на більш потужний, сучасний і економічний;
  • Оснащення плавзасобів новітніми системами управління;
  • Встановлення нових сучасних засобів зв’язку і навігації;
  • Підвищення комфортності салону: внутрішнє оздоблення кают, заміна меблів, ремонт і установка опалення, систем кондиціонування та вентиляції;
  • Ремонт суднових трубопровідних систем і т.д.

Крім того, в рамках модернізації в обов’язковому порядку проводиться діагностика корпусу судна. Виявляються всі тріщини, корозійні ділянки, якщо у вашого судна сталевий корпус, пробоїни і вм’ятини. Після завершення ремонту корпусу виконується фарбування судна, після чого його спускають на воду.

Чи можливе переобладнання парусної яхти в дизельну?

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства також пропонують переобладнання вітрильних суден в дизельні або комбіновані парусно-моторні. Для того, щоб реалізувати цей проект, необхідно виконати цілий ряд робіт. Перш за все, знадобиться установка двигуна і паливної системи. На вітрильну яхту встановлюється гвинторулевий комплекс, який забезпечує керованість.

Виконується монтаж спеціальних систем, що забезпечують контроль над яхтою, а також засобів навігації та зв’язку. Фахівці ХСП можуть додатково встановити підрулюючий пристрій, який полегшить керування для новачків.