Продаж катерів

Купити катер – значить, відкрити для себе нові види активного відпочинку. Після такої покупки вода перестане бути для вас перешкодою. На ринку представлено величезну різноманітність моторних суден, які підійдуть для будь-яких цілей: риболовлі, водних лиж, або просто прогулянки. Херсонське суднобудівельне підприємство – це продаж катерів в Україні з різними характеристиками для найрізноманітніших потреб.

ХСП – продаж катерів різних видів

Катер – це маломірне судно, що має зазвичай 5-7 метрів в довжину. Головна відмінність від моторного човна полягає в тому, що човен оснащений тільки підвісним двигуном та не має кают. Нові катери, як правило, оснащуються стаціонарними силовими установками. Якщо судно обладнане силовою установкою підвісного типу, але має каюту – це також катер, а не моторний човен.
Перед тим як купити катер, необхідно чітко усвідомлювати, що саме вам потрібно. Існує кілька різновидів суден подібного типу, в тому числі:

  • CC – невелике судно, що обладнане консольним управлінням та має вільний прохід уздовж бортів. Як правило, використовується для риболовлі або полювання.
  • BR – катер довжиною 5-7 метрів, що вміщає 5 чоловік. Сидіння розташовуються аналогічно автомобільним. Додатково комплектується тентом та стереосистемою. Такі катери в продаж надходять для любителів активного відпочинку.
  • HT – різновид, що має крите спальне місце. Деякі види оснащуються закритою кабіною управління. Дуже зручне рішення для любителів виходити в море або кататися по річці навіть у негоду.
  • WA – катер, схожий на CC, також має вільний прохід уздовж бортів, але оснащений закритою кабіною та каютою. Підійде для любителів риболовлі в будь-яку погоду.

Відповідь на питання, скільки коштує катер, залежить від того, який тип судна ви виберете, а також від його комплектації.

Кращі катери від виробника

Херсонське суднобудівельне підприємство – це виробництво катерів європейської якості. На нашому сайті з продажу плавзасобів ви можете замовити судна різних типів та переглянути фото перед тим, як зробити вибір. Наші консультанти допоможуть підібрати найкращий варіант для ваших цілей. Виробництво катерів, представлених в нашому магазині, здійснюється відповідно до діючих стандартів безпеки. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує якісні, комфортні і довговічні катери за вигідними цінами.