Ремонт пасажирських суден

Якісне обслуговування пасажирських суден – це найважливіша вимога безпеки. Більшість нещасних випадків з плавзасобами трапляються саме через поганий технічний стан і відсутність належного ремонту. Крім того, комфорт пасажирів – запорука процвітання бізнесу. Навряд чи людина захоче повернутися на судно з поламаним, брудним, рваним салоном. Херсонське суднобудівельне підприємство – це сервіс високої якості для будь-яких пасажирських суден.

Ремонт пассажирского судна

ХСП: ремонт маломірних пасажирських суден будь-якої складності

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує технічне обслуговування пасажирських суден. Ми ремонтуємо плавзасоби будь-якого типу, від невеликих, п’ятимісних моторних човнів, до великих прогулянкових яхт і катерів, розрахованих на кілька десятків пасажирів. Фахівці ХСП виконують роботи в будь-яких обсягах, від усунення одиничних несправностей, до капітального ремонту плавзасобів. Ми пропонуємо наступні послуги:

  • Ремонт корпусу, усунення пробоїн, вирівнювання вм’ятин;
  • Ремонт та заміна суднових дизелів;
  • Заміна деталей гвинторульового комплексу: обслуговування гребних гвинтів, валів, редукторів тощо.
  • Усунення несправностей суднового електрообладнання;
  • Ремонт та заміна засобів зв’язку та навігаційних приладів;
  • Оновлення салону, заміна обшивки, ремонт меблів, хімчистка сидінь;
  • Усунення несправностей систем кондиціонування та вентиляції, загальносуднових систем тощо.

Після ремонту, клієнт Херсонського суднобудівельного підприємства отримує справне, комфортне та безпечне для експлуатації судно. Пасажири отримають величезне задоволення від прогулянок на катерах і яхтах, відремонтованих нашими фахівцями.

Ремонт за розумними цінами з незмінно високою якістю робіт

Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує обслуговування пасажирських суден за вигідними цінами. Більшість комплектуючих для ремонту виробляється безпосередньо на підприємстві ХСП. Інші деталі ми замовляємо у провідних світових виробників безпосередньо, без посередників. Тому ми пропонуємо послуги з мінімальною націнкою.

Довірившись нашим фахівцям, ви отримаєте ремонт дійсно високої якості. Величезний досвід в обслуговуванні пасажирських суден дозволяє нам виконувати роботи будь-якої складності. Херсонське суднобудівельне підприємство надає гарантію на ремонт плавзасобів.