Ремонт барж

Ремонт барж, як правило, потрібний після невдалих маневрів, які призводять до пошкодження бортів і днища. Крім того, в сучасному річковому і морському судноплавстві використовується чимало судів, які було побудовано ще за радянських часів. В даному випадку проводяться ремонтні роботи по термінах експлуатації. Херсонське суднобудівельне підприємство пропонує свої послуги з ремонту та технічного обслуговування плоскодонних суден. Ми відновлюємо як несамохідні, так і самохідні баржі.

Ремонт, переоборудование баржи

Що ж включає в себе обслуговування барж?

Перш за все, технічне обслуговування плоскодонних суден вимагає перевірки на предмет пошкоджень та несправностей, розробки технічного завдання та проектної документації. Роботи виконуються строго відповідно до затвердженого плану, а також вимогам Класифікаційного товариства. Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства здійснюють наступні види ремонту:

  • Очищення днища від водоростей та мушлів;
  • Рихтування вм’ятин корпусу;
  • Зварювальні роботи, усунення невеликих і великих пробоїн;
  • Заміна корозійних ділянок корпусу та днища;
  • Перевірка кріплень, заміна кріпильних елементів;
  • Ремонт зчіпного пристрою, призначеного для зчіпки з буксиром;
  • Піскоструйна обробка та фарбування корпусу судна.

Також Херсонське суднобудівельне підприємство здійснює ремонт самохідних барж. Наші професіонали готові усунути несправності або замінити дизель та інші елементи на судні, виконати ремонт суднових систем, провести випробування рятувальних засобів, що знаходяться на судні.

Після завершення ремонту клієнт отримує повністю справне та протестоване судно, на якому виконано роботи відповідно до технічного завдання. ХСП надає гарантію на всі види ремонту.

Херсонське суднобудівельне підприємство – якісний ремонт барж

Фахівці Херсонського суднобудівельного підприємства мають величезний досвід ремонту як самохідних, так і несамохідних барж. На території заводу знаходиться необхідне обладнання, яке дозволяє виконати всі необхідні роботи. Наші інженери самостійно підготують та узгодять план ремонтних робіт.

ХСП – це ремонт барж в Україні високої якості. Багато деталей для суден ми виробляємо самостійно, інші, такі як ДВС або реверс редуктори, замовляємо у компаній зі світовим ім’ям. Довірившись нашим професіоналам, ви отримаєте судно, яке буде служити на благо вашого бізнесу десятиліттями.